WebcamMax

Sponsorlu Bağlantılar
8.0.4.6
Sponsorlu Bağlantılar

Web Kamerasından Resim ve Video Çekme Programı

WebcamMax web kamerasından resim ve video çekmek, sohbet programlarında görüntülü konuşma yaparken görüntüye efektler uygulamanızı sağlayacak bir programdır. Arkadaşlarınızla sohbet ederken eğlenceli ortamlar oluşturabilirsiniz.

Program canlı video sohbetleri ve video kaydı için binlerce efektler arasından istediğinizi uygulayın. webcammax.com adresinden sınırsız efektler indirebilirsiniz.

Webcam Max ile video kaydı yaparak YouTube sitesinde veya Facebook sosyal ağında paylaşabilirsiniz. Hatta gerçek bir web kamerası olmadan anlık mesajlaşma programları aracılığıyla aileniz ve arkadaşlarınızla video klipleri veya masaüstü ekranınızı paylaşabilirsiniz.

Doğrudan Facebook aracılığıyla aileniz ya da arkadaşlarınızla videoları ve fotoğrafları paylaşın. Ayrıca Youtube video sitesinde videolarınızı paylaşabilirsiniz.

Özgürce ve doğrudan video kutusunu boyayın. Ayrıca Resim özelliği, resim ile aynı anda farklı kaynaklardan yayın yapabilirsiniz.

WebcamMax hemen hemen tüm web kamerası gibi Skype, Yahoo Messenger, ICQ, Paltalk, Camfrog, YouTube, Ustream, JustinTV ve çok daha fazlası ile çalışır.

WebcamMax İçin Yorum Yap