WebCam Monitor

Sponsorlu Bağlantılar
6.11
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar Kamerasını Gözetim Sistemi Yapın

5/5, Toplam: 1 kişi

WebCam Monitor Windows bilgisayarların kamerasını video kayıt ve gözetim sistemine çevirmeyi sağlayan ücretli bir güvenlik uygulamasıdır.

WebCam Monitor otantik hareket detektörü oluşturmak için bilgisayarın klasik web kamerası ile birleştiriyor. Evde veya ofiste herhangi bir şüpheli aktiviteyi kontrol edebileceğiniz bilgisayar kullanıcıları için büyük bir gözetim aracı olabilir. Gereken tek şey, internet erişiminin olması.

Web kamerası gözetim sistemi programı, hareket veya gürültü algıladığı an video ve olayla ilgili sesleri kaydedebilirsiniz Uyarı aldığı zaman, e-posta veya kısa mesaj yoluyla size bildirir veya sesli bir alarm sesi ile uyarıyı duyabilirsiniz. Aynı zamanda olayların bir kaydını tutmak için önceden belirlenmiş aralıklarla kayıt başlatabilirsiniz.

WebCam Monitor otomatik olarak sunucuya, kaydedilen video, ses ve fotoğrafları yükleyebilirsiniz. Kaydedilmiş video ve fotoğraflarda otomatik zaman damgalaması bulunmaktadır. Sizde bilgisayar web kamerasını güvenlik kamerası olarak kullanmak istiyorsanız gelişmiş WebCam Monitor programını kullanabilirsiniz. Ücretsiz bir güvenlik gözetim sistemi programı arıyorsanız iSpy programını tavsiye ederiz.

WebCam Monitor İçin Yorum Yap