webcamXP Free

Sponsorlu Bağlantılar
5.9.8.0
Sponsorlu Bağlantılar

Web Kamerasını Canlı Gözetim Sistemi Yapın

webcamXP Free Windows için ücretsiz en popüler web kamerası ve ağ kamerası programlarından biridir. Bir güvenlik sistemi içine bilgisayarınızı açarak internete erişimi olan herhangi bir yerden kamera kayıtlarını izlemenize olanak sağlar. Bilgisayar web kamerasını güvenlik kamerası yapmak ya da gözetim sistemine çevirmek için ideal bir programdır.

webcamXP Free USB webcam (WDM sürücüsü gereklidir), TV, analog veya çoklu giriş yakalama kartları (WDM sürücüsü gereklidir), Ağ kameraları (JPEG / MJPEG / MPEG4), Windows Media akışları (ASF), Yerel video dosyaları (AVI / WMV / MP4 / MOV / …) ve Wowwee Rovio (Mobil IP kamera) cihazları destekler.

Diğer bilgisayarları veya cep telefonunuzu kullanarak uzaktan bağlantı saplayın. webcamXP Free internetten canlı video yayını yapma imkanı sunar. Otomatik görüntü yakalar veya zamanlayıcıyı ayarlayacak kayıt yapın. Web kamerasından canlı yayın yapmak isteyenler için faydalı olacak bir programdır.

webcamXP Free 1500’den fazla ağ kameralarını destekler ve ulusal güvenlik (polis, ordu), havacılık ve savunma, müzeler, oteller, mağazalar, hayvanat bahçesi ve diğerleri dahil olmak üzere birden fazla sektörlerde kullanılmaktadır.

webcamXP Free ile yapılan video kayıtları HTTP, Windows Media Player veya FTP/FTPS/HTTP/HTTPS Post üzerinden web kamerası video kayıtlarını internette canlı yayınlama imkanı sunuyor. Ayrıca video kayıtlarının başkaları tarafından kullanılmasını ya da kopyalanmasını-çalınmasını engellemek için video kaydı üzerine watermark denilen yazılar eklemenizi sağlar.

Bizim için en önemli istikrarlı ve yüksek performanslı yazılım sağlamaktır. webcamXP Free bilgisayarınızda makul kaynakları kullanırken 7/24 çevrimiçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

webcamXP Free İçin Yorum Yap