WebLog Expert Türkçe Yama

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

WebLog Expert Türkçe Dil Dosyası

WebLog Expert Std/Pro/Ent yazılımını Türkçeleştirme konusunda sıkıntı yaşayanlar için Türkçe dil dosyası. Dosya .exe formatında olduğu için indirip çalıştırmanız yeterli olacaktır.

WebLog Expert site ziyaretçileri, aktivite istatistikleri, dosya erişim istatistikleri, yönlendiren sayfalar hakkında bilgiler, arama motorları, tarayıcılar, işletim sistemleri, hatalar ve daha fazlası hakkında bilgi almayı sağlayan Türkçe web sunucu log analiz etme programıdır.

Ayrıca belirli sayfalara ya da belirli yönlendirmelere özgü sitenizin bölümlerini ya da ziyaretleri analiz etmeyi sağlayarak, çeşitli filtreler ayarlayabilirsiniz. WebLog Expert yerleşik bir veritabanı kullanılarak, DNS aramalarında gerek kalmadan ziyaretçilerin ülkesini arama yapabilirsiniz. Program tablo ve herhangi bir tarayıcıda izlenebilir renkli grafiklerle güzel görünümlü HTML tabanlı raporlar üretir.

WebLog Expert Apache log dosyaları destekler ve IIS sunucularında ve GZ ve ZIP günlüklerini okuyabilir. PDF oluşturmak için yerleşik zamanlayıcı, FTP yükleme / indirme ve CSV raporları ve daha fazlasını içerir.

Deneme Sınırlamaları: 30 günlük deneme sürümüdür. Tamamen işlevsellik sunuyor.

WebLog Expert Lite
Ücretsiz Web Sunucu Log Analiz Etme Programı

WebLog Expert Türkçe Yama Hakkında Yazılar

WebLog Expert Türkçe Yama İçin Yorum Yap