WebPassBooster 3.2.0.0 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

WebPassBooster: Şifre Güvenliğini Sağlama

WebPassBooster online şifre güvenliğini sağlamak için karmaşık şifreler üretmeyi sağlayan ücretsiz ve Türkçe bir programdır. Bireysel tehditler algılandığı zaman, bilgilerimizin güvenliğini sağlamak isteriz. Eğer sürekli online bankacılık işlemleri yapıyorsanız güçlü şifreler oluşturmak gerekir. Ancak ne kadar güçlü şifreler oluştursak da tuş kaydediciler karşısında savunması kalır. Tam da bu durumdan kurtarmak için WebPassBooster programı gerekir. Bu program sanal klavye kullanarak seçtiğiniz seçeneklere göre keylogger’lara karşı müthiş bir şifre üretme özelliği sunuyor.

WebPassBooster programını başlattığınız zaman siyah renkli sanal klavye eşliğinde kompakt bir arayüz ile karşılaşacaksınız. Başlamak için girişinde ki belirgin metin kutusuna bir ifade girmeniz gerekir. Bu sanal klavye yardımıyla gerçekleştirilebilir. Şifre üretme seçeneklerini dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Şifreleriniz de semboller kullanılabilir. 4 farklı seçeneği kullanarak şifre üretme düğmesine tıklayın. Artık güvenli şifreniz oluşturulmuş olacaktır.

Online şifre güvenliğini sağlamak için WebPassBooster kullanabilirsiniz. Bu program şifre saklama programı değildir. Sadece keylogger (klavye tuşlarını kaydetme) tehlikesine karşı iyi bir güvenlik sağlıyor. Kullanmanızı tavsiye ederim.

WebPassBooster – Ekran Görüntüsü

webpassbooster-indir-

WebPassBooster 3.2.0.0 İndir İçin Yorum Yap