WeChat (MAC)

Sponsorlu Bağlantılar
1.2.2
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin WeChat Görüntülü Konuşma ve Mesajlaşma Programı

  • WeChat tamamen ücretsizdir.
  • 500 kişi ile grup sohbet.
  • Ücretsiz mesajlaşma.
  • Kaliteli sesli ve görüntülü arama.
  • Hesap silme mevcut değil.

WeChat, MAC bilgisayardan dünyanın her yerindeki insanlarla iletişim kurmayı sağlayan ücretsiz görüntülü konuşma, arama ve mesajlaşma uygulamasıdır. Whatsapp Messenger uygulaması ile aynı özelliklere sahip gözüküyor. Hatta daha ileri özellikler de sunmaktadır.

Uygulama ücretsiz kısa mesaj (SMS/MMS), sesli ve görüntülü arama sağlıyor. Herhangi bir kısıtlama ve ücret sınırlaması olmadan tamamen ücretsiz olarak ömür boyu kullanabilirsiniz. Yüksek kalitede sesli ve görüntülü arama yapabilirsiniz.

İnanılacak gibi değil ama 500 kişi ile grup sohbet etme imkanı sunuyor. Video, resim, metin ve sesli mesajlar göndererek multimedya mesajlaşma mevcuttur. Mesajlaşırken birbirinden güzel ve şık, duygularınızı anlatacağınız karakterler sunmaktadır.

WeChat, TRUSTe sertifikalı tek mesajlaşma uygulamasıdır. Arkadaş arama, WeChat’e kayıtlı yakındaki kişileri bulma ve salla özellikleri ile yeni insanlarla iletişime geçebilirsiniz. Karşılıklı olarak arkadaşlarınız ile oyun oynayabilirsiniz.

Gerçek zamanlı konum atma özelliği ile nerede olduğunu arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Konumunuza yakın insanlarla da tanışabilirsiniz. Dil desteği sayesinde ekstra bir uygulamaya gerek kalmadan farklı dilleri kendi dilinize çevirme özelliği.

Mac için WeChat, masaüstü uygulama, özel duvar kağıdı, özel bildirimler, grup telsizi, resmi hesaplar gibi özellikler de içermektedir. Sizde hemen arkadaşlarınız ile mesajlaşmak, görüntülü sohbet etmek, sesli aramalar yapmak için tamamen ücretsiz olan WeChat uygulamasını deneyebilirsiniz.

WeChat (MAC) İçin Yorum Yap