WhatsApp Messanger (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android için WhatsApp Messanger Mesajlaşma Uygulaması

2/5, Toplam: 1 kişi

WhatsApp Messanger, Android akıllı telefonlar için sunulan, Android ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilinen bir akıllı telefon mesajlaşma uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde arkadaşlarınız ve aileniz ile 3G ve WİFİ bağlantınız kullanılarak bedava mesajlaşmanın keyfini çıkarın.

Kısa süre önce Facebook tarafından astronomik bir şekilde satın alınan WhatsApp ile mesajlaşan milyonların arasına sizde katılın. Sevdiklerinize video, fotoğraf ve sesli notlar gönderebilirsiniz. Sevdikleriniz ile grup konuşmaları yapabilmek ve daha fazlası için WhatsApp Messenger sizi bekliyor.

Peki Neden WhatsApp’ı kullanmalısınız;

  • 3G/ EDGE veya Wi-Fi bağlantınızı kullanarak arkadaşlarınız ve aileniz ile uygulamayı indirdikten sonra istediğiniz kadar sohbet etmek için kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınıza günde bir milyon mesajı ücretsiz olarak gönderin.
  • Sevdiklerinize Video, Görüntü ve Sesli Notlar gönderin.
  • Grup konuşmaları yapabilirsiniz.
  • Uluslarası e-posta gönderdiğinizde fazladan bir ücret ödemezsiniz.Dünyanın her yerindeki arkadaşlarınızla, telefonlarında WhatsApp Messenger yüklü olduğu sürece can sıkıcı uluslararası SMS ücretleri ödemeden sohbet edin.
  • WhatsApp, tıpkı SMS gibi telefon numaranız ile çalışır ve var olan telefon rehberiniz ile mükemmel bir şekilde bütünleşir.
  • Bildirimler ile WhatsApp hesabınız her zaman açıktır.
  • WhatsApp, kişileriniz ile otomatik olarak bağlanmak için Telefon Rehberiniz kullanılır. WhatsApp Messager’ı olan arkadaşlarınız otomatik olarak görüntülenir.
  • Bildirimleri gözden kaçırırsanız veya telefonunuz kapalı olsa bile WhatsApp, uygulamayı bir sonraki kullanımınıza kadar mesajlarınızı çevrimdışı olarak saklar.
  • Konumunuzu paylaşın, kişisel bilgilerinizi gönderip alabilir, arka planınızı ve bildirim seslerini özel olarak ayarlayın, geçmiş sohbetlerinizi e-postalayın, toplu mesaj yayınlayın ve aynı anda birçok arkadaşlarınıza MMS mesajları gönderin ve çok daha fazlasını gerçekleştirin.

NOT: Mesaj, resim, sesli not ve video mesajları gönderip alabilmek için SMS’ten WhatsApp’a geçiş yapın. İlk yılı ücretsiz (sonrasında yıllık/0.99 ABD Doları).

Android için WhatsApp Messanger uygulaması 14 Kasım 2016 tarihi ile güncelleme yapılmıştır. Gelen bu güncelleme ile artık WhatsApp üzerinden görüntülü görüşmelerde yapabilirsiniz.

WhatsApp Messanger (Android) İçin Yorum Yap