WhatsApp Messenger Mesajlaşma ve Sohbet Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Messenger dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından beğenilerek kullanılan en iyi ücretsiz mesajlaşma ve sohbet uygulamasıdır. WhatsApp Messenger uygulamasını diğer mesajlaşma programlarından ayıran bir çok özelliği vardır.

WhatsApp Messenger, mobil cihazlar üzerinde iletişim sağlamak ve sohbet etmek için kullanılabilecek en güzel uygulamadır. Popüler olmasının ardından Facebook tarafından satın alınmıştır. Şuan dünya çapında en çok aranan uygulamadır.

WhatsApp Messenger uygulamasını mobil cihazınıza yüklemek çok kolaydır. Aşağıdaki indirme bağlantılarından mobil işletim sisteminize uygun olan sürümü indirin ve yükleyin. Uygulamayı yükledikten sonra, telefonunuza kayıtlı olan kişilerden hangileri WhatsApp Messenger uygulamasını kullanıyorsa arkadaş çevresine eklenecektir. Kendi profilinizi oluşturabilirsiniz. Bilgilerinizi girdikten sonra bir fotoğraf yükleyin.

Profiliniz hazır olduktan sonra artık arkadaşlarınız ile mesajlaşmaya ve sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza bir seferde 10 fotoğraf gönderebilir, video ve sesli mesajlar gönderebilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmeniz için internet bağlantısının olması gerekir. WiFi veya mobil internet bağlantısını kullanabilirsiniz.

Çevrimdışı olarak mesaj gönderdiğiniz zaman, internete bağlanmadığınız sürece mesajınız iletilmeyecek. Aynı mantıkla, size mesaj gönderilmişse internete bağlandığınız an mesajlar gönderilecektir. WhatsApp Messenger Türkçe dil desteği sayesinde kullanımı kolaylaştırır.

whatsapp-messenger-uygulamasi

Arkadaşlarınızla bedava mesajlaşmak sohbet etmek istiyorsanız WhatsApp Messenger en iyi çözümdür. WhatsApp Messenger uygulaması için tek gerekli olan internet bağlantısıdır.

WhatsApp Messenger ile sesli mesaj göndermek için ekrana basılı tutun ve sesli mesajı gönderin. Size mesaj geldiği zaman bildirim sesleri ile sizi uyaracaktır.

Sonuç olarak; WhatsApp Messenger, mobil hizmet sağlayıcınız ile herhangi bir SMS ücreti ödemeden mesaj alışverişi sağlayan bir mobil mesajlaşma uygulamasıdır. Diğer WhatsApp kullanıcılara mesaj göndermek için 3G veya WiFi ağını kullanır. Uygulama aynı zamanda gerçek zamanlı olarak birden çok uygulama kullanıcılarına mesaj göndermek için izin veren Grup sohbet fonksiyonu ile birlikte geliyor.

WhatsApp Messenger fotoğraflar, videolar ve sesli mesajlar gibi multimedya dosyaları göndermek, uluslararası suçlama olmadan ücretsiz mesaj göndermek, hemen hemen aynı işlevleri ve özellikleri ile sadece Viber ve Skype gibi bir çapraz platform mesajlaşma uygulaması vardır.

WhatsApp Messenger uygulaması Android, iOS, Symbian, Windows Phone, BlackBerry cihazlarda kullanabilirsiniz.

WhatsApp Messenger Mesajlaşma ve Sohbet Uygulaması” İçin 8 Cevap

WhatsApp Messenger Mesajlaşma ve Sohbet Uygulaması İçin Yorum Yap