Whatscope for WhatsApp

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Kişiler Çevrimiçi Olunca Bildirim Alma

5/5, Toplam: 1 kişi

Whatscope for WhatsApp popüler mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi olan WhatsApp kullanıcıları için tasarlanan ve bu uygulamayı kullananları takip etmenize yardımcı olacak whatsapp çevrimiçi olunca uyar uygulamasıdır. Size kimlerin çevrim içi duruma geçtiğini bildirimler, uyarılar ile haber verir. Böylece ulaşamadığınız takip edemediğiniz kişiler online olunca anında öğreneceksiniz. Whatsapp çevrimiçi kişileri görme uygulaması size takip ettiğiniz kişilerle ilgili bildirimler verir, ne kadar süre çevrimiçi olduklarını, kaç defa giriş çıkış yaptıklarını öğreneceksiniz.

Kapalı dahi olsa son görülme anını takip edebilir ve giriş yaptıklarını anında öğreneceksiniz. Uygulamanın şu anda kullanacağınız sürümü ücretsizdir ve pro sürümüne geçerek de daha fazla hizmetten faydalanabilirsiniz.
Whatsapp çevrimiçi takip uygulaması olan Whatscope kişi giriş çıkışlarını kayda alır, çevrim içi sürelerinin istatistiğini tutar, istediğiniz numaraları takip edebilir, bildirim seslerini ayarlayabilirsiniz.

Whatscope for WhatsApp İçin Yorum Yap