WiFi File Transfer

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Dosya ve Klasör Transferi Yapma

WiFi File Transfer uygulaması ücretli versiyonu olan WiFi File Transfer Pro uygulamasının ücretsiz sürümü olup sınırlı bir şekilde dosya transferi yapmanıza yardımcı olacak bir web sunucusudur. USB kablo bağlantısına ihtiyaç duymadan aynı yerel ağ üzerinde olan cihazlar arası veri transferini kolayca yapın. Ancak bu sürümünde maksimum 5 MB’a kadar dosya veya klasör transferi yapabilirsiniz. Klasör transferlerini Chrome tarayıcısı ile yapma imkanı bulunuyor.

Fotoğraf, video ve müzik dizinleri için kısayollar oluşturabilirsiniz. Harici SD karta ve USB depolama cihazlarına erişebilir, fotoğrafları tarayıcı üzerinde gösterilebilir. Veri transferi yapılırken siz başka işlerinizi yapabilirsiniz. Çünkü uygulama arka plan hizmeti olarak çalışmaktadır. Hotspot modunda çalışan uygulamayı daha fazla özellikleri ile kullanabilirsiniz.

Not: Uygulamayı kullanabilmek için bilgisayarınızın ve telefonunuzun aynı yerel ağ üzerinde olması gerekir. Eğer herkesin kullandığı bir WiFi ağında bu uygulamayı kullanacaksanız, uygulama ayarlarından erişim şifreleme işlemini yaptığınızdan emin olun.

WiFi File Transfer İçin Yorum Yap