WiFi File Transfer Pro

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Wifi Bağlantısı ile Dosya Gönderme ve Alma

WiFi File Transfer Pro Android akıllı telefon ve tablete USB kablo ile bağlanmadan kablosuz bağlantı üzerinden bağlanarak dosya yüklemeniz veya indirmeniz için kullanabileceğiniz ücretli bir hafif web sunucusudur. Ücretsiz sürümü‘de bulunan WiFi File Transfer Pro uygulaması ile göndereceğiniz dosyaları tek tek veya çoklu şekilde gönderebilir veya alabilirsiniz. Sadece Google Chrome’u kullanarak klasör’de gönderebilirsiniz. Silme işlemi yapabilir isim değiştirme, kopyalama, sıkıştırma (zip) veya arşivden çıkarma (unzip) gibi işlemleri de yapmak mümkün.

WiFi File Transfer Pro tüm tarayıcılar ile uyumlu çalışmaktadır. İsteğinize bağlı olarak şifre koruması’da mevcut. Fotoğraf, video ve müzik dizinleri için kısayollar oluşturabilirsiniz. Başka işlerinize engel olmamak için arka planda çalışır. Hotspot modunda çalışabilen uygulama harici SD karta ve USB depolama cihazlarına erişebilmenizede olanak tanır. Paralı olan bu sürümünde dosya aktarırken boyutu önemli değil. Ama ücretsiz versiyonunda dosya boyutu en fazla 5 MB olabilir.

NOT: Bilgisayarınızın ve telefonunuzun aynı yerel ağ üzerinde olması gerekir. Herkesin kullandığı bir WiFi ağında bu uygulamayı kullanacaksanız, uygulama ayarlarından şifreleme yaptığınızdan emin olun.

WiFi File Transfer Pro İçin Yorum Yap