Wikipedia (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Wikipedia (Vikipedi) Uygulaması

Özgür ansiklopedi sitesi olan Wikipedia‘nın Android mobil cihazlara uygun tasarlanmıştır. Android için resmi Wikipedia (Vikipedi) uygulamasıdır. Vikipedi 280 dilde 32 milyondan fazla makale içeren özgür ansiklopedi ve en kapsamlı çalışmaları içinde barındırır.

Wikipedia‘da daha kolay bir şekilde arama yapabilmek ve gezinmeyi daha uygun hale getiren güzel bir uygulama olmuş. Sekmeli tarama özelliği sayesinde bulunduğunuz yeri kaybetmeden geçerli yazıyı okumaya devam edebilir ve hazır olduğunuzda yeni sekmeye geçiş yapabilirsiniz.

Bir bağlantıya dokunulduğunda okuduğunuz makalede yerinizi kaybetmeden bağlantı özünü almak için bağlantılı makalede bir önizlemeyi gösterir. Makalelerin üst kısmında belirgin, içeriksel ilgili görüntü ve bilgi ile daha önce hiç olmadığı Vikipedi deneyim sunar.

Bir görüntüye dokunarak ek görüntülere göz atmak için sağa / sola kaydırın. Yüksek çözünürlükte görüntüyü tam ekranda gösterir.

Android için Wikipedia uygulaması ile harika bir Vikipedi deneyimi yaşayın.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Wikipedia (Android) İçin Yorum Yap