WildBit Viewer

Sponsorlu Bağlantılar
6.3
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Resim Görüntüleme Programı

WildBit Viewer slayt gösterisi ve editör ile kompakt ve hızlı bir resim görüntüleme aracıdır. Otomatik zaman belirtilen aralıklarla görüntüleri döndürmeyi sağlayan “slayt gösterisi” seçeneği vardır. Program ayrıca temel düzenleme fonksiyonları ile bir resim editörü sunar.

WildBit Viewer ile ilgili olabilecek, Free Microsoft Project Viewer veya Serbest MSG Viewer gibi daha fazla yazılım, kontrol etmek isteyebilirsiniz.

WildBit Viewer kabuk araç çubuğu içerir, favori klasör bırakabilir ve bir organizatör olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda görüntü karşılaştırma içerir. Karşılaştırma size görüntüleri yan yana karşılaştırabilirsiniz.

Slayt gösterisi ile 176 farklı geçiş efektleri içinde görüntüleyebilirsiniz. Slayt gösterisi şimdi iki monitör arasında hızlı geçiş için çoklu monitör desteği içerir. WildBit Viewer BMP, JPEG, JPEG 2000, GIF, PNG, PCX, TIFF, WMF ve TGA (70 biçimleri üzerinde) dahil olmak üzere tüm önemli grafik formatlarını destekler.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

WildBit Viewer İçin Yorum Yap