Win Updates Disabler

Sponsorlu Bağlantılar
1.4
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Güncellemeleri Açma ve Kapatma Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

Windows güncellemeler bilgisayarınız için çok gerekli ve faydalı olan yamalardır. Bu güncellemeler sayesinde bilgisayarınız daha güvenli ve kararlı olur. Ancak internet kotasını etkilemesi veya herhangi bir nedenden dolayı Windows güncellemelerin sizden izinsiz olması istemiyorsanız veya kapatmak istiyorsanız yardımcı olacak ücretsiz bir program mevcuttur. Windows güncellemeleri kapatmak hem de etkinleştirmek için çok basit bir yol sunmaktadır.

Win Updates Disabler, Windows otomatik güncellemeleri açmak veya kapatmak için kolay bir yol sunan ücretsiz bir programdır. Ayrıca Windows Defender, Windows Security Center (Güvenlik Merkezi) ve Windows Firewall (Güvenlik Duvarı) araçları devre dışı bırakmak veya etkinleştirmek içinde yardımcı olur.

Gizlilik nedeniyle veya başka bir nedenden dolayı Windows Güncellemeleri ve diğer Windows güvenlik hizmetlerini devre dışı bırakmak istiyorsanız bu araç faydalı olacaktır. Ancak güvenlik nedeniyle sistemi güncel tutmanın önemli olduğunu unutmayın. Win Updates Disabler Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 ve Windows 10 (32 \ 64-bit) sistemleri ile uyumludur.

Win Updates Disabler Hakkında Yazılar

Win Updates Disabler İçin Yorum Yap