Winaero Tweaker

Sponsorlu Bağlantılar
0.9
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Özelleştirme Programı

Winaero Tweaker, Windows’u sadece birkaç tıklamayla ince ayarlar yapmanıza yardımcı olan bir hepsi bir arada özelleştirme yardımcı programıdır. Program, Windows 7’den Windows 10’a kadar işletim sisteminin her sürümü için ince ayarlar içerir. Winaero Tweaker, otomatik olarak çalıştığınız Windows işletim sisteminin sürümünü algılar ve buna göre değişiklikleri ve özelleştirme seçeneklerini gösterir. Yazılım taşınabilir bir uygulama olarak kurulabilir; böylece bir bilgisayardan diğerine geçerken yanınıza alabilirsiniz.

Bilgisayar donanım ve işletim sisteminizle ilgili bilgileri görüntüleyin. Denetim Masası ile değiştirilemeyen olanlar da dahil olmak üzere tüm Windows Aero ayarlarını değiştirin. Gizli Aero Lite temasını etkinleştirin. Alt + Sekme iletişim kutusunun gizli seçeneklerini değiştirin. Windows 10’daki pencere başlık çubukları için renkleri etkinleştirin. Windows 10 sistem ayarları ve uygulamaları için koyu renk düzenini etkinleştirebilirsiniz.

Windows 10’da etkin olmayan başlık çubuklarının rengini değiştirin. Sürücü güncellemelerini devre dışı bırakarak Windows Update’te sürücü güncellemelerini kapatın. Windows 10’daki görev çubuğunda ve Cortana’da Web Aramasını devre dışı bırak. Windows 10’daki Eylem Merkezi özelliğini devre dışı bırakın veya etkinleştirin. Windows 10’da Windows Photo Viewer’ı etkinleştirin. Windows 10’da Mağaza uygulamalarının otomatik güncellemesini devre dışı bırakın veya etkinleştirin. Bu ve daha fazla özellik ile birlikte kullanabileceğiniz faydalı bir yardımcı programdır.

Winaero Tweaker İçin Yorum Yap