WinAeroGlass: Windows 8’de Ücretsiz Aero Glass Etkinleştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Aero cam şeffaflığı Windows işletim sisteminin yeni sürümü Windows 8 de mevcut değil. Aero glass, Windows Vista ile tanıtılan bir özellikti, Windows performans ve güç verimliliğini artırmak için Windows 8’de çıkarıldı.

Bu eksik özelliği almak için Windows 8 için ücretsiz bu üçüncü taraf Aero cam temasını yükleyebilirsiniz. Aero etkinleştirmek isteyenler için WinAeroGlass adlı küçük aracı kullanabilir.

Windows-8-Aero-Glass

WinAero; Windows 8 Aero cam sağlamak için WinAeroGlass adlı ücretsiz bir araç yayınladı. Bu ücretsiz araç, Windows en son sürümüne Aero cam şeffaflığı getirmeyi amaçlıyor. Aero cam etkinleştirmek için bu aracı indirin ve çalıştırın.

Bu programı çalıştırdığınızda ekranda bir şey göremezsiniz. Programın geliştiricisi bulanıklık efekti sağlamak için çalışıyor ve özellik gelecek sürümlerde sunulacak.

Özgün Windows 8 görsel stile dönmek için, masaüstünde sağ tıklayın, Kişiselleştirme penceresini açmak için kişiselleştirme tıklayın ve sonra varsayılan Windows temalardan birini tıklayın.

WinAeroGlass Tanıtım Videosu:

WinAeroGlass beta aşamasında olduğu için aracı çalıştırırken sorunlarla karşılaşabileceğinizi unutmayın. Aracı çalıştırmadan önce bir manuel sistem geri yükleme noktası oluşturmanızı öneririz.

WinAeroGlass İndir
Windows 8 Aero Glass Etkinleştirme

WinAeroGlass: Windows 8’de Ücretsiz Aero Glass Etkinleştirme İçin Yorum Yap