Windows 10 İçin Bitdefender Adware Removal Tool Kurulum ve Kullanımı

Sponsorlu Bağlantılar

İnternetten ücretsiz programlar indirmek herkes için çok kolay olmaya başladı. Bugün herhangi bir kullanıcı ücretsiz bir programı hemen bulabilir ve bilgisayarına indirebilir. Ücretsiz uygulamaları bulmak kolay olsa da, programın kurulumu sırasında istenmeyen programlar veya reklam yazılımları ile karşılaşıyoruz. Hatta bir çok programı kurduktan sonra bilgisayarda bazı şeylerin değiştiğini fark ediyoruz.

Çoğu PC kullanıcıları genellikle bilgisi olmadan adware, tarayıcı korsan programları ve tarayıcı araç çubukları yükler. Adware ve tarayıcı korsan programları virüs veya kötü amaçlı yazılım olarak tehlikeli olmasa da, bu adware programları / eklentileri pop-up’lar, metin bağlantıları, ya da banner reklamları görüntüleyerek bilgisayar ve internet tarama deneyimini mahveder. Daha da önemlisi, adware programlarının hedefli reklam görüntülemek için kişisel bilgileri toplamak. Hatta bunu güvendiğimiz Lenovo Superfish reklam yazılımı ile yapmıştı.

Windows için birçok Antivirüs yazılımı, adware tespit etme ve kaldırma yeteneğine sahip olsa da, tüm antivirüs programları bu işi yapamıyor. Sık sık istenmeyen pop-up pencereler görüyorsanız veya bir eklenti tarayıcı ana sayfasını ele geçirmişse, bilgisayarınızda ücretsiz Bitdefender Adware Removal Tool programını çalıştırmak iyi bir fikir olacaktır.

Windows PC için Bitdefender Adware Removal Tool

Bitdefender Adware Removal Tool Windows 10 ve diğer sürüm bilgisayarınızda adware, tarayıcı korsanları, istenmeyen tarayıcı araç çubukları, eklentileri bulmak ve kaldırmaya yardımcı olmak için tasarlanmış ücretsiz bir programdır.

windows-10-icin-bitdefender-adware-removal-tool

Bu ücretsiz adware-reklam yazılımları kaldırma programı ile keylogger taraması yapabilir ve kaldırabilirsiniz.

Bitdefender Adware Removal Tool bağımsız bir programdır ve herhangi bir kurulum gerektirmez. Yapmanız gereken tek şey programı indirip çalıştırmak.

Windows 10 bilgisayardan adware, istenmeyen tarayıcı araç çubukları, tarayıcı korsanları ve eklentileri kaldırmak için Bitdefender Adware Removal Tool nasıl kullanılır öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

Windows 10’da Bitdefender Adware Removal Tool kullanımı

1.Adım: Windows için Bitdefender Adware Removal Tool indirin. Yaklaşık 50 MB boyutundadır. Windows 32-bit ve 64-bit sistemleri ile uyumludur.

2.Adım: Programı çalıştırmak için Bitdefender Adware Removal Tool yürütülebilir dosyasına çift tıklayın. Daha önce de belirtildiği gibi, taşınabilir bir program olduğu için kurulum olmadan çalışır.

Programı kullanmaya başlamak için lisans sözleşmesini kabul edin.

windows-10-icin-bitdefender-adware-removal-tool-1

3.Adım: Program ilk defa başlatılması üzerine, otomatik olarak adware, tarayıcı korsanları, eklentileri ve araç çubukları için PC’nizi taramaya başlar. Yüklü program sayısına ve Windows 10 kurulumuna bağlı olarak, Adware Removal Tool tarama işlemini tamamlamak için biraz beklemeniz gerekir. Yapılan testlerde, tarama az 5 dakika sürdü.

windows-10-icin-bitdefender-adware-removal-tool-2

4.Adım: Tarama tamamlandığında, bilgisayarınızda bulunan istenmeyen tüm uygulamaları görüntüler.

5.Adım: Listeden sadece kaldırmak istediğiniz programı seçebilir veya istenmeyen tüm programları kaldırmak için Remove (Kaldır) düğmesini tıklayın.

Seçtiğiniz programı kaldırmak mümkün değilse, program bir kez bilgisayarınızı yeniden başlatmanızı isteyecektir, böylece önyükleme-bilgisayar ilk açılış sırasında istenmeyen programı kaldırabilirsiniz.

windows-10-icin-bitdefender-adware-removal-tool-3

Bilgisayarınızda yüklü herhangi bir istenmeyen program varsa ve istenmeyen uygulama bulunamadı mesajı göreceksiniz.

Son olarak, Windows 10 bilgisayarda istenmeyen programların kaldırılmasından emin olmak için düzenli olarak çalıştırmanızı tavsiye ederiz. Program kurulumları sırasında istenmeyen yazılım yüklemelerini engellemek için Unchecky adlı ücretsiz bir programı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bitdefender Adware Removal Tool İndir (Windows)
Windows İçin Bitdefender Adware Kaldırma Aracı

Windows 10 İçin Bitdefender Adware Removal Tool Kurulum ve Kullanımı” İçin Bir Cevap

Windows 10 İçin Bitdefender Adware Removal Tool Kurulum ve Kullanımı İçin Yorum Yap