Windows 10 İçin CCleaner Artık Uyumlu! Şimdi İndir

Sponsorlu Bağlantılar

CCleaner, Windows bilgisayara en çok indirilen temizleme ve optimizasyon programlarından biridir. Hemen hemen her kişi tarafından bilgisayara yüklenmiş durumdadır. Ama Windows 8 veya 8.1 bilgisayarını Windows 10 sistemine yükseltenler CCleaner programını göremeyecek. Bunun nedeni CCleaner programının Windows 10 desteğinin olmamasıydı. Ama artık bu sorun ortadan kaldırıldı ve Windows 10 için CCleaner uyumlu hale getirildi.

windows-10-icin-ccleaner-uyumlu-hale-getirildi-simdi-indir

Şimdi CCleaner sayfasını ziyaret ederek son sürümünü indirebilirsiniz. CCleaner 5.12.5431 son sürümü ile Windows 10 ile tamamen uyumlu olmuştur.

CCleaner İndir
Ücretsiz PC Temizleme, Optimize, Bakım ve Onarım Programı

Bildiğiniz gibi CCleaner, yalnızca Windows tarafından oluşturulan geçici dosyaları değil, üçüncü parti uygulamalar tarafından oluşturulan gereksiz dosyaları da günlük temizlemeye yardımcı olur. CCleaner Firefox, Opera, Safari, Chrome, WinRAR, Adobe Reader, Microsoft Office ve daha bir çok üçüncü parti uygulamaları destekler. CCEnhancer adlı ücretsiz programı yükleyerek üçüncü parti uygulamalar için desteği artırabilirsiniz. 1000 yeni üçüncü parti uygulamalar üzerinde destek ekler.

Windows 10 İçin CCleaner

CCleaner, PC temizlemenin yanı sıra başlangıç listesinden istenmeyen programları kaldırarak işletim sistemini optimize etmek için de kullanılabilir. Bu küçük program aynı zamanda kolayca Denetim Masası üzerinden kaldırılamayan uygulamaları sorunsuz bir şekilde kaldırmaya yardımcı olur. CCleaner Türkçe dil desteği ile çok kolay bir kullanım sunmaktadır.

windows-10-icin-ccleaner-uyumlu-hale-getirildi-simdi-indir-1

CCleaner çok yararlı ama göz ardı edilen özelliklerinden biri de bireysel sistem geri yükleme noktalarını silme yeteneği. Sistem Geri Yükleme özelliğini kullanırsanız, Windows bireysel sistem geri yükleme noktalarını silmek için izin vermez. Yani, tüm geri yükleme noktalarını silmek için Sistem Geri Yükleme özelliğini kapatmak gerekir. Birden fazla geri yükleme noktaları varsa ve diğer geri yükleme noktalarını silmeden sadece bir tane geri yükleme noktası silmek istiyorsanız CCleaner bu iş için ideal bir araçtır.

CCleaner İndir
Ücretsiz PC Temizleme, Optimize, Bakım ve Onarım Programı

CCleaner ile Kayıt Defteri temizlemek ve birleştirmek için pahalı yazılımlar satın almanıza gerek yoktur. CCleaner güçlü geçerli sürümünde mevcut pek çok faydalı özellikler sunmaktadır.

Sonuçta CCleaner, Windows işletim sistemi için harika bir yardımcı programdır. Şimdi CCleaner en son sürümü, Windows 10 ile tamamen uyumludur. CCleaner artık resmen Windows 2000 sürümünden Windows 10 sürümüne kadar tüm Windows sürümlerini destekler.

Clean Master‘da  Windows işletim sistemini temizlemek için iyi bir araçtır.

Windows 10 için CCleaner 5.12.5431 en son ve en güncel sürümünü indirmek için aşağıdaki sayfamızı ziyaret edin.

Windows 10 İçin CCleaner İndir

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Windows 10 İçin CCleaner Artık Uyumlu! Şimdi İndir İçin Yorum Yap