Windows 10 İçin Harika 3 Adet Ekran Koruyucu İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Eskiden ekran koruyucular neredeyse tüm kullanıcılar tarafından çok ilgi görmekteydi. Bu ilginin giderek azaldığını söylesek yanlış olmaz. Özellikle akıllı telefonların daha ileri düzeye çıkmasıyla PC kullanımı daha da azalmaya başladı. Hem bu nedenle hem de başka nedenlerden dolayı ekran koruyucuya ilgi iyice azaldı.

Windows 10 kullanıcıları bilgisayar boştayken ekranın daha canlı ve güzel gözükmesi için ekran koruyucuya ihtiyaç duyabilir. Bizde Windows 10 sistemler için kullanabileceğiniz harika 3 adet ekran koruyucuyu paylaşmak istedik.

Windows 10 için ekran koruyucular

Moonlit Ship, Japan Spring ve Live Pebble internette bulacağınız en iyi ekran koruyuculardan bazılarıdır. Bu ekran koruyucuların güzel olduğunu kesinlikle söylemeliyim.

Moonlit Ship ekran koruyucu

moonlit-ship-ekran-koruyucu

Bu ekran koruyucu küçük dosya boyutuna sahiptir ve kolayca indirilebilir. Basitçe, güzel, zarif ve profesyonelce tasarlanmıştır. Ay ışığı severler için dinlendirici çok güzel bir ekran koruyucudur.

Moonlit Ship ekran koruyucuyu indir – Sayfayı ziyaret et

Japan Spring ekran koruyucu

japan-spring-ekran-koruyucu

Buda bir diğer güzel ekran koruyucu. Japonya ilk bahar görüntülerini görmüşsünüzdür. Gerçekten insanın içini açan harika bir görüntüdür. Ağrı dağına benzer, Japonya’nın sembolü olarak kabul edilen Fuji dağı ve çiçek görüntüsü ile ekranınızı süsleyecektir.

Japan Spring ekran koruyucuyu indir – Sayfayı ziyaret et

River ekran koruyucu

river-ekran-koruyucu

O kadar harika bir görüntü ki insan bakmaya doyamıyor. Çalışmaktan yoruldunuz ve gözünüz bir doğa güzelliği görmek istiyorsa işte nehir ekran koruyucu sizi bekliyor. Pürüzsüz ve zevk veren görüntüsü ile içiniz ferahlayacak.

River ekran koruyucuyu indirSayfayı ziyaret et

Windows 10 İçin Harika 3 Adet Ekran Koruyucu İndir İçin Yorum Yap