Windows 10 İçin Kaspersky Cleaner Free İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Kaspersky Lab, iyi bir güvenlik yazılım şirketi olarak bilinir. Kaspersky Antivirus ve Kaspersky Internet Security gibi popüler ücretli ürünler sunmaktadır. Kaspersky Lab, Windows işletim sistemi için ücretsiz araçları yayınladı. Bunlardan birisi de Kaspersky Cleaner sistem temizleme programıdır.

Kaspersky Cleaner Free

Kaspersky Cleaner Free bilgisayarınızı temizlemek için Kaspersky Lab tarafından geliştirilen ücretsiz bir yazılımdır. Daha doğrusu, Kaspersky Cleaner Free Windows 10, Windows 8 veya Windows 7 işletim sisteminden gereksiz dosyaları temizlenmeye yardımcı olur ve virüsler, malware ya da casus yazılım ile uğraşmaz.

kaspersky-cleaner-free

Resim de görebileceğiniz gibi, Kaspersky Cleaner Free kolay kullanımlı Kaspersky Lab diğer ürünler gibi ferahlatıcı bir kullanıcı arayüz sunuyor.

Kaspersky Cleaner Özellikleri

Ücretsiz araç Geri Dönüşüm Kutusu içeriği, geçici dosyaları ve çeşitli günlükleri, sistem ayarları geri yüklemek ve web tarayıcı çerezleri, günlükleri ve geçmişini silerek faaliyet izlerini kaldırmayı sağlar.

kaspersky-cleaner-free-1

Private Browsing ikonuna tıklayarak özellikle Windows 10’u yapılandırabilirsiniz, Windows 10 bilgisayarda uygulamaların hesap ayarlarınıza erişmesini durdurmak mümkündür. Gizliliğinizi iyileştirmek için bir çok ayarlamalar yapmak mümkündür.

kaspersky-cleaner-free-ile-gizlilik-ayarlari

kaspersky-cleaner-free-ile-sistem-temizleme-ayarlari

Daha önce de söylediğim gibi, Kaspersky Temizleyici ayrıca varsayılan çeşitli sistem ayarları geri yüklemeye yardımcı olur. Windows işletim sisteminin bir özelliği kötü amaçlı yazılımlar tarafından bloke edilmesi halinde bu özellik yararlıdır. Örneğin, bazı yazılım veya virüs tarafından engellenen Görev Yöneticisi ve Başlat menüsü engellemesini kaldırabilirsiniz.

kaspersky-cleaner-free-sistem-geri-yukleme-ayarlari

Sistem Ayarları Geri Yükleme altında, ayrıca geçersiz EXE, COM ve PEDI dosya ilişkilerini onarma seçeneği bulabilirsiniz.

Kaspersky Cleaner İndir

Kaspersky Cleaner yükleyici tamamen çevrimdışı sürümünü indirmez. Önce web kurulumunu indirir ve daha asıl yüklemeyi başlatır. Web kurulumu yaklaşık 0.5 MB iken, tam yükleyicinin gerçek boyutu yaklaşık 25 MB boyutundadır.

Genel olarak, Kaspersky Lab tarafından geliştirilen iyi bir üründür. Kaspersky Temizleyici Beta aşamasında olduğunu göz önünde bulundurun ve yeni sürümlerinde ek özellikler olmasını bekliyoruz.

Şu an itibariyle, CCleaner Windows işletim sistemi için muhtemelen en iyi ücretsiz ve güvenli temizlik aracıdır. Kaspersky Lab ürünlerinin hayranı iseniz, Windows için Kaspersky Cleaner indirmek için aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın.

Kaspersky Cleaner Free
Windows İçin Ücretsiz Kaspersky Sistem Temizleme Programı

Windows 10 İçin Kaspersky Cleaner Free İndir İçin Yorum Yap