Windows 10 İçin Restore Point Creator İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Sistem Geri Yükleme Noktası sistem sorunlarını gidermek, sistemi hızla düzeltmek veya Windows’u bir önceki durumuna geri yüklemek için Windows işletim sisteminde kullanılabilir kullanışlı bir özelliktir. Sistem Geri Yükleme kişisel verilerini etkilemez.

Sistem Geri Yükleme Noktası yalnızca Windows ayarlarını ve programları önceki durumuna yükler. Sistem Geri Yükleme Noktası, Windows ayarlarını değiştirerek veya yazılım yüklendikten sonra istikrarsız bir Windows PC durumlarda kullanışlı oluyor.

Windows İçin Restore Point Creator

Bildiğiniz gibi, Windows önceki sürümlerinde olduğu gibi Windows 10’da Sistem Noktası Geri Yükleme Noktası Oluşturma özelliği içerir. Her zaman manuel geri yükleme noktaları oluşturmak mümkün olmasına rağmen, Windows varsayılan Geri Yükleme Noktası ayarlarını değiştirmek için ayarlar sunmuyor.

Restore Point Creator, Windows 10 de dahil olmak üzere, hızlı bir şekilde Windows işletim sisteminin tüm son sürümlerinde geri yükleme noktaları oluşturmak için tasarlanmış ücretsiz bir araçtır.

windows-10-icin-restore-point-creator-indir

Geri yükleme noktalarını oluşturmanın yanı sıra, Restore Point Creator programı da bireysel bazı değerli disk alanını boşaltmak için geri yükleme noktalarını silmeyi sağlar. Bildiğiniz gibi, Windows üçüncü taraf programlar yardımı olmadan geri yükleme noktalarını silmek izin vermez. Eğer bir çok geri yükleme noktası varsa, bir hafta önceki veya ay önceki geri yükleme noktalarını silmek için bu aracı kullanabilirsiniz.

Restore Point Creator Sistem Geri Yükleme depolama alanı yönetme yeteneği çok kullanışlı bir özelliktir. Tüm geri yükleme noktaları tarafından kullanılan disk alanını görebilir, Sistem Geri Yükleme artırmak veya azaltmak için varsayılan depolama alanı değiştirmeyi sağlar.

windows-10-icin-restore-point-creator-indir-1

Planlanmış geri yükleme noktası özelliği programın kayda değer bir başka özelliğidir. Bu özellik sayesinde, otomatik olarak, günlük, haftalık veya belirli bir zamanda yeni geri yükleme noktaları oluşturmak için programı yapılandırabilirsiniz.

windows-10-icin-restore-point-creator-indir-2

Son olarak, Restore Point Creator programına hızlı erişmek istiyorsanız, sağ tık-bağlam menüsüne programı ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için, Program Options/Settings tıklayın ve sonra Enable My Computer right-click seçeneğini tıklayın.

windows-10-icin-restore-point-creator-indir-3

Restore Point Creator İndir

Restore Point Creator Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP 32-bit ve 64-bit sürümleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak programı indirin.

Restore Point Creator
Sistem Geri Yükleme Noktası Oluşturma Programı

Windows 10 Sistem Geri Yükleme Noktası Oluşturma Nasıl Yapılır?

Windows 10 İçin Restore Point Creator İndir İçin Yorum Yap