Windows 10 İçin SHAREit İndir

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet üzerinden bir dosyayı paylaşmak için pek çok yol vardır ama internet bağlantınızın hızına bağlı olarak 100 MB dosya aktarmak bir saatten fazla veya bir dakikadan daha az sürebilir.

Wi-Fi üzerinden bilgisayarlar arasında dosya transferi için uygulamalar vardır ama Windows, Mac, iOS, Android ve Windows Phone da dahil olmak üzere hem bilgisayar hem de tüm büyük mobil işletim sistemlerini destekleyen bir uygulamaya rastlamak zor.

shareit

Windows İçin SHAREit

SHAREit akıllı telefon kullanıcıları arasında çok popüler bir uygulamadır. Aslında, Google Store’dan en fazla indirilen uygulamalardan biridir. SHAREit birkaç tıklama ile herhangi bir cihaz arasında dosya paylaşımı yapmayı sağlar. Yani Windows, Mac, Android, iOS ve Windows Phone için kullanılabilir.

windows-10-icin-shareit-indir

SHAREit Özellikleri

Öncelikle, bir fotoğraf, video, müzik, belge vb herhangi bir diğer dosya türünü SHAREit kullanarak gönderebilirsiniz. Bu ücretsiz uygulamanın en iyi özelliği bir internet bağlantısı gerektirmemesidir. Yani internetsiz, kablosuz veya herhangi bir gereksinim duymadan Bluetooth benzeri dosya göndermeyi sağlar. Eğer hızı hakkında merak ediyorsanız, birkaç dakika içinde GB dosyaları gönderebilirsiniz. Daha da önemlisi, ne dosya boyutu ne de dosya sayısına bağlı olmadan herhangi bir sınırlama olmadan dosya gönderebilirsiniz.

SHAREit kişisel ağı oluşturur ve diğer cihazlara dosya göndermek ve almak için izin veren SoftAP denilen bir Wi-Fi teknolojisini kullanır. Bu teknoloji, internet üzerinden dosya göndermekten daha hızlı dosya paylaşımı yapmayı sağlar.

Varsayılan ayarları ile, Güvenli mod özelliği kapatılır. Ancak, Güvenli mod özelliğini açmak faydalı olacaktır. Özellik açık olduğunda, cihazınıza bağlanmak için yeni bir şifre oluşturmak ve cihazda girmeniz gerekir. Ayarlar altında bu Güvenli mod özelliğini açmanızı öneriyoruz.

Windows 10/8.1/8/7 bilgisayarda diğer cihazlardan alınan dosyalar C:\Users\Kullanıcı Adı\Downloads\SHAREit klasörüne kaydedilir. İndirilenler kısmında SHAREit klasörü oluşturulur ve SHAREit ile alınan dosyaları burada bulacaksınız. Büyük dosyaları almayı planlıyorsanız ve sistem sürücü depolama alanının dolmasını istemiyorsanız, varsayılan konumu sistem sürücüsü dışında bir sürücü olarak değiştirmenizi tavsiye ederiz. Ayarlar altında varsayılan konumu değiştirebilirsiniz.

windows-10-icin-shareit-indir-1

Ayarlarına erişmek için sağ üst kısımda bulunan aşağı ok simgesine tıklayın. Güvenilen cihaz listesine bir cihaz eklerseniz, SHAREit otomatik kabul etme veya reddetme seçeneği size sormadan cihazlardan gelen dosyaları kabul edecektir. Kötü amaçlı yazılım barındıran dosyaların gönderilebileceğini hatırlatarak, güvenilen listeye sadece kişisel cihazları eklemenizi öneriyoruz.

Son olarak, tüm cihazlarda SHAREit uygulamasını kurmadan dosyaları paylaşmak için WebShare adında bir özelliği vardır. İki cihaz arasında dosya paylaşmak için, sadece tek bir cihazda SHAREit yüklü olması gerekmektedir. SHAREit tarafından oluşturulan kişisel bir ağa bağlanmanız gerekir ve sonra dosyaları paylaşmak istediğiniz cihazın üzerinde SHAREit uygulama tarafından sağlanan IP adresini açın.

Windows 10/8.1/8/7 İçin SHAREit İndir

SHAREit en son sürümü Windows 10 ile tamamen uyumludur. Windows 10 kullanıyorsanız ve hızlı bir şekilde Windows 10 PC ve Mac / iPhone / Android / Windows Phone arasında dosya paylaşmak için, aşağıdaki bağlantıdan SHAREit uygulaması indirin.

SHAREit İndir (Windows PC)
Windows PC İçin Ücretsiz Hızlı Dosya Paylaşım ve Aktarım Programı

Windows 10 İçin SHAREit İndir İçin Yorum Yap