Windows 10 İçin UxStyle İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Milyonlarca kullanıcı tarafından indirilen yeni Windows sürümü olan Windows 10, heyecanlı ve meraklı kullanıcıları için yeni araçlar ve Windows işletim sisteminin en yeni sürümü için görsel stiller (temalar) ile geliyor.

Tıpkı öncekiler gibi, Windows 10 üçüncü taraf görsel stiller yüklemenize izin vermiyor. Bu sadece orijinal sistem dosyalarına yama olmadan Windows’ta bir tema kuramazsınız anlamına geliyor. Windows 10 ayarları düzenlemek veya üçüncü taraf görsel stiller / temalar desteğini etkinleştirmek için özgün sistem dosyalarının değiştirmeniz gerekiyor.

Windows’ta üçüncü taraf tema desteği dendiğinde akla ilk gelen UxStyle popüler aracıdır. İlk Windows 7 için 2009 yılında yayımlanan UxStyle, Windows 8 ve Windows için 8.1 desteklemek için sürekli güncel durumdadır.

windows-10-icin-uxstyle-indir-

Windows 10 İçin UxStyle

UxStyle bu kez de, Windows 10 desteklemek için güncellenmiş durumda ve şimdi indirmek için kullanılabilir.

Windows 10 çalıştıran bilgisayar kullanıcıları yeni görsel stiller / temalar yükleyerek işletim sistemini özelleştirmek istiyorsa Windows 10 için UxStyle indirebilir artık.

Bildiğiniz gibi, diğer benzer araçlardan farklı olarak, UxStyle daha güvenlidir ve özgün sistem dosyalarında herhangi bir değişiklik yapmaz.

Üçüncü taraf tema desteğini etkinleştirmek için, indirilen UxStyle yürütülebilir dosyasına çift tıklayın. Bilgisayarınıza yeniden başlatın. Yapacağınız sadece bu kadardır. Eğer yeniden başlattıktan sonra, değişiklik olmadıysa tekrar bilgisayarı yeniden başlatın.

windows-10-uxstyle-indir

Tek bir kurulum dosyası, Windows 10 32-bit ve 64-bit sürümleri için dosya oluşturur.

Windows 10 İçin UxStyle İndir

Windows 10 İçin UxStyle İndir İçin Yorum Yap