Windows 10 İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Eylül sonunda tanıttığı Windows 10 önizleme sürümünü test etmek için yükleme dosyalarını sundu. Windows 10 Teknik Önizleme sürümü şuanda indirebiliyor. Sizde Windows 10 sürümü indirip, denemek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Windows 10 Teknik Önizleme sürümünü indirmek için aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz. Bunların yanı sıra Windows 10 Teknik Önizleme sürümü Türkçe dil desteğini sunmuyor. Anlayacağınız İngilizce olarak kullanabileceksiniz.

Windows 10 Önizleme Sürümünü İndir

Windows 10 indirmek için Microsoft’un preview sayfasını ziyaret edin.

Diğer yazılarımız da da belirttiğimiz gibi ücretsiz sunulan Windows 10 önizleme sürümünü indirmek için Microsoft hesabıyla giriş yapmanız ve Windows Insider Programı‘na kayıt olmanız gerekiyor.

Bu adımları tamamladıktan sonra Windows 10 indirebilirsiniz.

windows-10-indir

Windows 10 Gereksinimleri

Windows 10 32-bit bilgisayara yükleyeceksiniz 1 GB RAM ve 16 GB depolama alanı olması gerekiyor. 64-bit için 2 GB RAM ve 32 GB depolama alanı olması gerekiyor.

Windows 10 Nasıl İndirilir?

Microsoft sayfasını ziyaret edin. Microsoft hesabınız ile giriş yapın. Daha sonra Join the Windows Insider Program düğmesine tıklayın ve kayıt yaptırın.

Ardından Microsoft indirme sayfasından ISO dosyasını indirin.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Windows 10 İndir İçin Yorum Yap