Windows 10 Manager

Sponsorlu Bağlantılar
1.1.9
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 hızlandırmak için komple sistem araçları paketi

Windows 10 Manager, temizleme, bakım ve onarım, optimizasyon sağlamak için tasarlanmış komple çözüm sağlayan ücretsiz Windows 10 hızlandırma programı. Bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlamak için farklı sistem araçları programları kullanmaya gerek yoktur. Windows 10 Manager tam anlamı ile sistem hızlandırmak için kapsamlı sistem araçları içermektedir.

Sistemi yönetme ve ayarlamalar sağlayan program Windows 10 hızlandırmak ve onarmak için kırk farklı araç içerir. Sistem hatalarını düzeltmek, istikrar ve güvenliği artırmak, sistem temizleme, sistem ayarlamaları yapmak, optimize etmek için faydalı olacaktır. Sadece sistem hızlandırma değil, pek çok uygulamayı optimize ederek daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Windows 10 Manager bilgisayarın ilk günkü hızını yakalamak pek mümkün olmuyor. Program, oyun yüklemeleri ve daha bir çok işlemler zamanla sistemin yavaşlamasına neden oluyor. Bu durumu engellemek için Windows 10 Manager ve benzeri yardımcı programlar kullanmak gerekiyor. Windows 10 Manager sistem bilgisi öğrenme, optimize etme, temizleme, özelleştirme/kişiselleştirme, güvenlik, ağ ve karışık bir çok araç içermektedir.

Windows 10 Manager çalıştırdığınızda sol kısımda 7 kategori göreceksiniz. Her kategori içerisinde bir çok araç yer almaktadır. Optimizasyon, temizleme ve diğer kategorileri tek tek tıklayarak kullanmak için araçları seçebilirsiniz.

Windows 10 bilgisayarın güvenliğini sağlamak, ağ ile ilgili sorunları gidermek, sistem hatalarını ortadan kaldırmak için Windows 10 Manager programını kullanabilirsiniz. En güzel yanı ise programın ücretsiz olmasıdır.

Windows 10 Manager İçin Yorum Yap