Windows 10 Preview Ürün Anahtarı / Product Key

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft, yaklaşan Windows 10 işletim sistemi için yüklenebilir Technical Preview/Teknik Önizleme sürümünü sunmuştur. Önizleme meraklılar ve bilişim uzmanları için tasarlanmış olsa da, herkes yükleyebilir ve önizleme sürümü ücretsiz kullanabilir.

Windows 10 Preview ISO kopyasını indirmek için, hem 32-bit ve hem de 64-bit sürümler mevcuttur. Windows Insider Program sayfasından Insider Program’ına katılmak gerekiyor.

Windows 10 ISO imaj kopyasını indirdikten sonra, yüklemek için VirtualBox gibi bir sanal makine programı veya USB sürücüden bilgisayara Windows 10 yükleyebilirsiniz.

Bir sanal makine üzerinde veya bir space bilgisayara Windows 10 Preview yüklemek istiyorsanız, yüklemeyi tamamlamak için ürün anahtarı girmeniz gerekir. Insider Programı’na katıldıktan sonra Windows 10 ISO imaj dosyasını indirdiğiniz, indir sayfasında muhtemelen bu ürün anahtarını fark etmiş olmalısınız. Bu ürün anahtarı herkes için aynıdır.

windows-10-urun-anahtari

Insider programına katılmadan doğrudan ISO dosyasını indirdiyseniz veya ISO imaj dosyasını yüklerken ürün anahtarını fark etmediyseniz, bilgisayarınıza Windows 10 yüklemek için aşağıda belirtilen ürün anahtarını kullanabilirsiniz.

Windows 10 yüklemek için Ürün Anahtarı

Bir ürün anahtarı girmeniz istendiğinde, ürün anahtarı kutusuna;

NKJFK-GPHP7-G8C3J-P6JXR-HQRJR

girin ve ardından devam etmek için Enter tuşuna basın.

Yukarıda belirtilen ürün anahtarı Windows 10 Preview sürümünü denemek için kullanacağınızı unutmayın. Sadece herhangi bir hata olmadan, 25-karakteri doğru yazmış olduğunuzdan emin olun.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Windows 10 Preview Ürün Anahtarı / Product Key İçin Yorum Yap