Windows 7 USB/DVD Download Tool

Sponsorlu Bağlantılar
1.0
Sponsorlu Bağlantılar

USB/DVD'ye Windows 7 ISO Dosyası Oluşturma

Bir USB’den Windows 7 kurulumu yapmak istiyorsanız USB flash diski önyüklenebilir yapmak gerekir. Önyüklenebilir USB oluşturduktan sonra USB’den Windows 7 kurulumu yapabilirsiniz. Microsoft tarafından sunulan ücretsiz Windows 7 USB/DVD Download Tool programı sayesinde yapmak mümkündür.

Windows 7 USB/DVD Download Tool programı bir USB flash diski veya DVD üzerinde Windows 7 ISO dosyasının bir kopyasını oluşturabilir ve bu sayede USB’den Windows 7 kurmak mümkündür. Windows 7 ISO dosyasını indirin ve daha sonra Windows 7 USB / DVD Download aracı ile önyüklenebilir bir DVD veya USB flash sürücü oluşturmak  ve çalıştırmak mümkündür. Bu işlemler yapıldıktan sonra, USB flash sürücü veya DVD’den doğrudan Windows 7 yükleyebilirsiniz.

ISO dosyası tek bir sıkıştırılmamış dosyada birleştirilebilir tüm Windows 7 kurulum dosyalarını içerir. Bu araç, bir USB flash sürücü veya bir DVD ISO dosyasının bir kopyasını oluşturmak için olanak sağlar.

USB flash sürücü veya DVD’ye Windows 7 yüklemek için, yapmanız gereken tek şey, USB portuna USB flash sürücü takın veya DVD sürücüsüne DVD yerleştirin ve sürücü üzerinde kök klasöründeki Setup.exe dosyasını çalıştırın.

Windows 7 USB/DVD Download Tool programı başlattığınız zaman USB device ve DVD seçeneklerini göreceksiniz. Hangi araç ile Windows 7 kurulumu yapmak istiyorsanız onu seçin ve ardından önyükleme işlemini gerçekleştirin.

Windows 7 USB/DVD Download Tool İçin Yorum Yap