Windows 8 / 7 İçin Ücretsiz ve Türkçe Saatli Duvar Kağıtları

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar masaüstünü saatli duvar kağıtları ile özelleştirmek isteyenlerden iseniz, Windows 7 ve Windows 8 için bazı duvar kağıtlarını deneyebilirsiniz. Bu özel olarak tasarlanmış basit duvar kağıtları masaüstü arka planı olarak güzel ve çekici tasarımları ile, doğrudan masaüstünüzde, gerçek zamanlı saati görüntüler. Dexclock, masaüstü için arka plan ve duvar kağıtlarına gömülü saat görüntülemeyi sağlayan ücretsiz bir araçtır.

Windows İçin Saatli Duvar Kağıtları

Dexclock sistem tepsisinde bir simge oluşturur ve sistem kaynaklarını çok az kullanır. Varsayılan olarak A Cheshire Kitten, Kiwi Kiwi, Letter Eater ve Squares1 olarak 4 adet saatli duvar kağıtları sunuyor. Sadece sistem tepsisindeki simgesine tıklayarak duvar kağıtlarından istediğinizi seçebilirsiniz.

Dexclock-Wallpaper-Clock

Saat uygulamaların çoğu gibi, Dexclock da zaman olarak 12/24 saat biçimi ve ekranda saatin konumu ayarları gibi seçeneklerini sunuyor. Eğer biraz daha fazla özelleştirme seçenekleri ve esneklik arıyorsanız, Dexclock yazılımında kesinlikle bundan fazlasını bulamazsınız.

Dexclock hakkında en iyi şey, masaüstü arka planı güzelleştirmek adına ücretsiz indirmek için kullanılabilir geniş bir duvar saati koleksiyonuna sahip olmasıdır. Sadece seçtiğiniz duvar saatini indirin ve Clock/Saat klasörüne ekleyin. Eğer internette onlar için arama yaparsanız, onları bulmak mümkündür.

dexclock-wallpaper-1

İngilizce dışında, Dexclock Fransızca, Yunanca, Endonezya, Çince, Rusça, Macarca, Japonca ve Türkçe dillerinde gibi çeşitli dilleri destekler. Özetle Dexclock kendi masaüstünüz için hızlı ve basit bir arka plan özelleştirme programıdır.

Dexclock İndir – Free Download

Dexclock programı Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista ve Windows XP dahil tüm Windows sürümlerinde çalışır.

Dexclock İndir
Masaüstü Saatli Duvar Kağıtları Programı
Dexclock (Portable) İndir
Portable Saatli Masaüstü Duvar Kağıtları

Not: Programı veya ek duvar kağıtlarını kurarken bir kaç istenmeyen üçüncü parti bileşenleri yüklemek isteyecektir, bu konuda dikkatli olmanızı hatırlatmak isterim. Bu tekliflerin işaretini kaldırabilirsiniz.

Windows 8 / 7 İçin Ücretsiz ve Türkçe Saatli Duvar Kağıtları İçin Yorum Yap