Windows 8 | 7 Ücretsiz Simge Oluşturma ve Düzenleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

İkon/Simge oluşturmak ve kaydetmek, her zaman amatörler için zor bir iş olmuştur. Ama şimdi simgeleri oluşturmak, düzenlemek ve kaydetmek artık zor değil. Junior Icon Editor ile kolayca ikon oluşturabilir ya da simgeleri düzenlemek normal bir görüntü dosyasını düzenlemek gibi olacak. Simgeler, normal resim gibi hareketli değildir. Windows ya da diğer sistemler tarafından tanınan özel biçimlerde gömülür. Standart simge boyutları 16 × 16, 32 × 32 ve 48 × 48, ancak bu boyutlarda dışında, Junior Icon Editor 24 × 24 veya 64 × 64 çok boyutlu simgeler oluşturma özellikleri ile birlikte geliyor.

Ücretsiz Ikon/Simge Oluşturma ve Düzenleme

Bu harika ücretsiz simge editörü yazılımı ile, Siyah Beyaz Simgeler, 16 Renkli Simgeler, 256 Renk Simgeler ve Gerçek Renk Simgeler dahil farklı simgeler oluşturabilirsiniz. Junior Icon Editor 16 milyon renge kadar renk derinliklerinde simgeleri oluşturmak için yeterince yetenekli bir programdır. Junior Icon Editor ile simgeleri oluşturma normal bir Resim editörü ile grafik oluşturmaya benzer.

Junior-Icon-Editor

Bu bir simge yapmak için tüm gerekli araçlar ile geliyor. Bazı metinler girebilirsiniz veya şekil ve eğriler çizebilir veya bir boya fırçası kullanabilirsiniz ya da sprey aracını kullanabilirsiniz. Liste uzayıp gidiyor!

Bir renk seçebilirsiniz veya sistem renk iletişim kutusunu kullanarak özel bir renk oluşturabilirsiniz. Bir simgede, tüm farklı boyutlar için simgeler ekleyebilirsiniz. Tek bir simge dosyasında beş farklı boyutlarda simge ekleyebilirsiniz.

Simgeleri oluşturduktan sonra aşağıdaki formatlarda simgeleri kaydedebilirsiniz.

  • ICO simge
  • PNG görüntü
  • X Pixmap
  • X Bitmap
  • Icon Project

junior-icon-editor-indir

Kaydettiğiniz simgeleri yeniden açabilir ve hatta Junior Icon Editor ile herhangi bir önceden oluşturulmuş simgeleri açabilirsiniz. PNG ve BMP formatlarında bile açık görüntüleri düzenlemek ve sonra simge dosyaları olarak kaydedebilirsiniz. Bu şekilde Junior Icon Editor, bir PNG / BMP’den ICO’ya dönüştürücü olarak çalışabilir.

Junior Icon Editor kullanımı çok kolaydır. Hızlı bir şekilde profesyonel simge oluşturucular gibi simgeler oluşturabilirsiniz.

Junior Icon Editor İndir – Free Download

Junior Icon Editor programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Junior Icon Editor İndir

Windows 8 | 7 Ücretsiz Simge Oluşturma ve Düzenleme Programı İçin Yorum Yap