Deniz Anası

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Windows 8 / 8.1 Deniz Anası Tema Paketi

  • Ücretsiz.
  • Kolay kurulum.

Deniz Anası Teması Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemli Bilgisayarlar için sunulan ücretsiz tema paketidir. Deniz Anasını hepsi birbirinden güzel ve çekici fotoğraflarının bulunduğu toplam 8 adet görüntüye bu tema paketiyle ulaşabilirsiniz. Deniz Analarının mükemmel dünyasına bu şekilde bir göz atmış olacaksınız ve yaşamlarından bazı kesitlere böylece şahit olacaksınız.

Bu tema paketinde yer alan görüntüler bilgisayarınızı kişiselleştirmeye yönelik arka plan resimleri, pencere renkleri ve seslerin birleşiminden oluşmaktadır. Bu pakette bulunan resimleri Windows 8.1, Windows 8, Windows RT 8.1, Windows RT işletim sistemlerinde ve Windows 7’nin Home Premium, Professional, Enterprise veya Ultimate sürümlerinde kullanılabilmektedir.

Temaları indirdikten sonra kolay bir şekilde kurulacak ve bazı değişiklikleri de kolayca yapacaksınız. Mesela resimler arasında geçiş süresini, pencere rengi vs. Ayrıca görüntüler arasında beğenmedikleriniz olursa onları seçmez iseniz ekranda çıkmayacak.

Bilgisayarınızın ekranlarını süslemek adına sunulan bir tema paketidir. Ücretsiz olarak sunulan ve kolay bir şekilde kurulan bu temaları denemenizi tavsiye ederim.

Deniz Anası İçin Yorum Yap