Karışık Çiçekler

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Windows 8 / 8.1 Çiçek Tema Paketi

Karışık Çiçekler Teması Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemli Bilgisayarlara indirerek kullanabileceğiniz ücretsiz bir tema paketidir. Windows kullanıcıları için hazırlanan bu bedava temalar ile sizde masaüstünüzü mükemmel bir şekilde donata bilirsiniz. Mine çiçeği, menekşe ve daha fazlasının yer aldığı güzel ve etkileyici olan tema paketinde toplam 15 adet görüntü bulunmaktadır. Görsel açıdan göz alıcı güzelliğe sahip olan fotoğrafları indirdikten sonra ekranda görmeye başlayacaksınız. İndirme işlemi tamam olduktan sonra artık bir takım kişisel değişiklikler yaptıktan sonra temalar tam hazır olacak. Örneğin görüntüler arasından beğenmediğiniz olursa onu seçmeyin ve ekran da görülmesin. Ayrıca görüntüleri ekranda ki geçiş süresini belirleyin ve ekranda nasıl görülmesini istiyor iseniz onuda ayarlayın tamam.

Bu pakette yer alan görüntüler bilgisayarınızı kişiselleştirmeye yönelik arka plan resimleri, pencere renkleri ve seslerin birleşiminden oluşmaktadır. Bu tema paketinde yer ala resimler Windows 8.1, Windows 8, Windows RT 8.1, Windows RT işletim sistemlerinde ve Windows 7’nin Home Premium, Professional, Enterprise veya Ultimate sürümlerinde kullanılabilir.

Bilgisayarınızı kişiselleştirmeye yönelik hazırlanmış bir tema paketidir. Kolay bir şekilde kurulan tema paketi üzerinde bazı ayarlamaları kolayca yapacaksınız. Ayrıca ücretsiz olarak sunulan bu fotoğrafları denemelisiniz.

Karışık Çiçekler İçin Yorum Yap