Muhteşem Laleler

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Windows 8 / 8.1 Lale Tema Paketi

Muhteşem Laleler Teması Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemine sahip Bilgisayarlara indirerek masaüstünüzü donatabileceğiniz ücretsiz bir tema paketidir. Tema paketinde yer alan fotoğrafların hepsi birbirinden güzel ve etkileyici. En göz alıcı, en çok sevilen çiçek türlerinden olan Lale şimdi bu bedava Windows tema paketi ile ekranınızı şenlendirecek. Lalelerin en güzel fotoğraflarının yer aldığı bu tema paketinde masaüstünüzü mükemmelleştirecek toplam 19 adet fotoğraf bulunmaktadır.

Tema paketindeki fotoğrafları indirdikten sonra kolayca ekranda çıkmaya başlayacak. Bir kaç ufak ayar daha yaparak temaları tam hazır hale getirebilirsiniz. Mesela fotoğraflar arasında beğenmeyeceğiniz fotoğraf olursa onu seçmeyin ve ekranda çıkmasın. Ayrıca pencere rengini ayarlayabilir ve resimlerin geçiş sürelerini ayarlayabilirsiniz. Son olarak ekranda nasıl görünmesi gerektiğini de ayarlayın bu kadar.

Beğeneceğinizi umduğum bu tema paketinde yer alan fotoğraflar bilgisayarınızı kişiselleştirmeye yönelik arka plan resimleri, pencere renkleri ve seslerin birleşiminden oluşmaktadır. Bu tema paketinde yer alan görüntüler Windows 8.1, Windows 8, Windows RT 8.1, Windows RT işletim sistemlerinde ve Windows 7’nin Home Premium, Professional, Enterprise veya Ultimate sürümlerinde kullanılabilir.

Bilgisayarınızı kişiselleştirmeye yönelik sunulan tema paketinde yer alan fotoğraflar hem kaliteli görselleri içermektedir. Ayrıca kolay kuruluma sahip olması ve ücretsiz olmasından dolayı indirmenizi tavsiye ediyorum.

Muhteşem Laleler İçin Yorum Yap