Samanyolu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Windows 8 / 8.1 Samanyolu Tema Paketi

5/5, Toplam: 1 kişi

Samanyolu Teması Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemine sahip Bilgisayarlara indirerek kullanabileceğiniz ücretsiz bir tema paketidir. Windows kullanıcıları için hazırlanan bu tema paketinde yer alan görüntüleri indirerek masaüstünüzü mükemmelleştirin.

Samanyolunun hepsi birbirinden güzel ve etkileyici görüntülerine bu tema paketi ile ulaşacaksınız. Bu pakette yer alan görüntüler gerçekten görülmeye değer. Ekranınıza göz alıcı bir görüntü katmaktadır. İndireceğiniz tema paketinde yer alan görüntüler toplam 9 adet fotoğraftan oluşmaktadır. Temaları indirdikten sonra eğer arasında beğenmediğiniz görüntü olursa onu seçmez iseniz artık erkanda görünmez. Ayrıca fotoğrafların geçiş zamanını ve ekranda nasıl görünmesini istiyorsanız ise onuda ayarlayabilirsiniz.

Bu tema paketinde yer alan görüntüler Windows 8.1, Windows 8, Windows RT 8.1, Windows RT işletim sistemlerinde ve Windows 7’nin Home Premium, Professional, Enterprise veya Ultimate sürümlerinde kullanılabilir.

Windows kullanıcıları için hazırlanan ücretsiz bir tema paketidir. Temaları indirdikten sonra kolay kurulması, temaların değişme sıklığının ayarlanması ve görüntülerin göz alıcı olmasından dolayı mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

Samanyolu İçin Yorum Yap