Tuna Nehrinde Gün Batımı

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Windows 8 / 8.1 Gün Batımı Tema Paketi

Tuna Nehrinde Gün Batımı Teması, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemine sahip Bilgisayarlar için hazırlanmış olan ücretsiz bir tema paketidir. Windows kullanıcıları için hazırlanan bu tema paketinde yer alan görüntüler bilgisayarınızı kişiselleştirmeye yönelik arka plan resimleri, pencere renkleri ve seslerin birleşimidir. Hepsi birbirinden göz alıcı olan bu fotoğrafları indirerek sizde masaüstünüzü mükemmelleştirebilirsiniz.

Tuna Nehrinin Avrupa şehirleri ve ülkeleri boyunca çizmiş olduğu yolun Romanya’daki nehir kolundan çekilerek hazırlanan bu tema paketinde birbirinden güzel ve etkileyici toplam 8 adet resmine ulaşabilirsiniz.

Bu tema paketinde yer alan fotoğraflar Windows 8.1, Windows 8, Windows RT 8.1, Windows RT işletim sistemlerinde ve Windows 7’nin Home Premium, Professional, Enterprise veya Ultimate sürümlerinde kullanılabilir.

Bilgisayarlarınızı güzelleştirmeye yönelik hazırlanmış bir tema paketidir. Ücretsiz olarak sunulması da ayrı bir güzelliktir. Gün batımının etkileyici manzaralarını sizde mutlaka deneyin.

Tuna Nehrinde Gün Batımı İçin Yorum Yap