Yaz Çiçekleri Teması

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Windows 8 / 8.1 Çiçek Tema Paketi

  • Ücretsiz
  • Kolay kurulum

Yaz Çiçekleri Teması Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemine sahip Bilgisayarlar için hazırlanmış olan ücretsiz bir tema paketidir. Tema paketinde yaz çiçeklerinin en güzel ve etkileyici görüntülerinin yer aldığı arka plan resimlerine bedava olarak ulaşacaksınız. Hepsi birbirinden farklı güzelliğe sahip olan yaz çiçeklerinin fotoğrafları ile bu soğuk günlerde içinizi ısıtacaksınız.

Windows kullanıcıları için hazırlanan bu tema paketinde yaz aylarının en güzel çehresini bizlere sunan çiçeklerin en güzellerinin yer aldığı toplam 16 görüntüyü ekranlarınıza taşıyacak. Tema paketini indirdikten sonra kolay bir kurulacak ve bazı değişiklikleri rahatlıkla yapacaksınız. Resimlerin geçiş sürelerini, ekranda çıkacak olanlarını, arka plan rengi vb işlemleri kolay halledeceksiniz. Yaz çiçeklerinin yer aldığı bu tema paketinde yer alan görüntüler bilgisayarınızı kişiselleştirmeye yönelik arka plan resimleri, pencere renkleri ve seslerin birleşiminden oluşmaktadır.
Bu pakette bulunan fotoğraflar Windows 8.1, Windows 8, Windows RT 8.1, Windows RT işletim sistemlerinde ve Windows 7’nin Home Premium, Professional, Enterprise veya Ultimate sürümlerinde kullanılabilmektedir.

Bilgisayarlarınızı kişiselleştirmeye yönelik olarak hazırlanan bu tema paketinin ücretsiz olarak sunulması ve kolay bir şekilde kurulmasından dolayı denemenizi tavsiye ederim.

Yaz Çiçekleri Teması İçin Yorum Yap