Yürüyüş Yolları

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Windows 8 / 8.1 Yürüyüş Yolları Tema Paketi

Yürüyüş Yolları Teması, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemine sahip Bilgisayarlara indirerek kullanabileceğiniz ücretsiz bir tema paketidir. Windows kullanıcıları için hazırlanan bu tema paketinde yürüyüş yollarının mükemmel ve etkileyici görüntülerine ulaşacaksınız.

Doğanın eşsiz güzelliğinin içerisinde hazırlanmış olan yürüyüş yollarının harika görüntüleri nefeslerinizi kesecek. Masaüstünüzü bu göz alıcı görseller ile donatabilirsiniz. Bu konuyu sizlerle paylaşırken hemen kendimde indirdim ve ekran göz alıcı bir güzelliğe büründü. Mutlaka denemelisiniz. İndirdiğim görüntüler bana huzur verdi. Öyle düşünüyorum aynı duyguları sizler de yaşayacaksınız. En çokta mor çiçekler arasında yer alan toprak yol mükemmel bir görünüme sahip. Tema paketinde yer alan fotoğraflar bilgisayarınızı kişiselleştirmeye yönelik arka plan resimleri, pencere renkleri ve seslerin birleşiminden oluşmaktadır. Tema paketini indirdikten sonra ekranda görünmesini istediğiniz resimleri seçebilir ve görüntülerin değişme zamanını da ayarlayabilirsiniz.

Bu tema ter alan görüntüler Windows 8.1, Windows 8, Windows RT 8.1, Windows RT işletim sistemlerinde ve Windows 7’nin Home Premium, Professional, Enterprise veya Ultimate sürümlerinde kullanılabilir.

Bilgisayarınızın ekranını güzelleştirmeye yönelik hazırlanmış bir tema paketidir. Ücretsiz olarak sunulması, kolay kurulması ve görsellik açısından harika görüntülere sahip olduğundan mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

Yürüyüş Yolları İçin Yorum Yap