Windows Ayarlarına ve Araçlarına Hızlı ve Kolay Erişim Sağlayın

Sponsorlu Bağlantılar

Ultimate Settings Panel, Windows, Outlook, Güç seçeneği vs ayarlara kolay ve hızlı erişim için kısayollar sunan ücretsiz yardımcı bir araçtır. Uğraşmadan ve zaman kaybetmeden daha kolay ayarlara ulaşmanın en iyi yolu diyebiliriz. Windows, Windows 8, Outlook, Server Admin, Powershell, ConfigMgr, Shutdown, CMD Output gibi kategorilere ayrılmış bir çok ayarlar mevcuttur.

Windows için Ultimate Settings Panel

Windows kategorisi altında, Eylem Merkezi, Aygıt Yöneticisi, Klavye ve Fare ayarları, Windows Güvenlik Duvarı, Windows Update, Kullanıcı Hesapları vb gibi bu kategoride önemli Windows ayarları için 40 kısayol bulunmaktadır. Kısayollar gerçekten yararlı ve ihtiyaç duyulan ayarlar bulunmaktadır. Hepsi bir ya da diğer Windows ayarlarına bağlıdır.

ultimate-settings-panel-indir

Genel kategorisi altında, 40 civarında kısayol bulunmaktadır Kayıt Defteri Düzenleyicisi, Kurtarma, Disk Temizleyici, Görev Yöneticisi, Windows Defender, Grup İlkesi Düzenleyicisi, Ebeveyn Denetimleri, UAC Ayarları vb gibi sık kullandığınız genel sistem araçlarına bu kategori altından ulaşabilirsiniz.

Outlook kategorisi altında, Outlook eylemleri için kısayollar bulacaksınız. Kuralları Temizleme, Hatırlatmaları Temizleme, Profilleri Sıfırlama, Abonelikleri Temizleme gibi ayarlara ulaşabilirsiniz.

ultimate-settings-panel-1

Ultimate Settings Panel yenilenen sürümlerine bir çok ayarları ve kısayolları eklemektedir. Tüm Windows sistem ayarlarına tek bir yerden ulaşmak için kaçırılmayacak bir program olduğunu düşünüyorum.

Ultimate Settings Panel İndir – Free Download

Ultimate Settings Panel XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantı linkinden programı indirin.

Ultimate Settings Panel İndir
Windows İşlevlerine Kolay Erişim Yapın
admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Windows Ayarlarına ve Araçlarına Hızlı ve Kolay Erişim Sağlayın İçin Yorum Yap