Windows Defender Uninstaller: PC’den Tamamen Windows Defender Kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Defender Windows işletim sistemi ile birlikte gelen malware ve casus yazılımlara karşı temel koruma sağlayan ücretsiz bir güvenlik yazılımıdır. Windows 8 ve Windows 8.1, Windows Defender gelişmiş sürümü Microsoft Security Essentials, hemen hemen tüm özellikleri içerir ve virüsler, malware ve casus yazılımlara karşı koruma sağlar.

Kaspersky veya Norton gibi üçüncü parti bir güvenlik çözümü kullanmayı tercih edenler, üçüncü parti güvenlik yazılımı yüklemeye devam etmeden önce tamamen Windows Defender kaldırmak isteyebilir. Windows Defender programını bilgisayardan tamamen kaldırmak istediğinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Program kaldır kısmından kaldırsanız bile tam anlamı ile bilgisayardan kaldırmış olmazsınız. Tamamen Windows Defender kaldırmak isterseniz, şimdi Windows Defender Uninstaller adlı ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Windows Defender Uninstaller, bilgisayardan Windows Defender programını tamamen kaldırmak için yardımcı araçtır. Windows Defender Uninstaller Windows Defender hizmetini ve kayıt defteri girişlerini siler ama aynı zamanda Defender Kontrol Paneli girişini kaldırır.

Windows Defender indir-windows defender kaldirma programi

Geliştiriciye göre, Windows Defender Uninstaller ilk sürümü Windows 7 üzerinde harika çalışıyor. Gelecek sürümleri Windows 8 ve Windows 8.1, Windows Defender’ın gelişmiş versiyonu için destek içerebilir.

Windows Defender kaldırmadan önce sistem geri yükleme noktası oluşturmanızı tavsiye ederiz. Bu programı kullanmadan önce Windows Defender devre dışı bırakmanız iyi bir sonuç almanızı sağlar.

Bu aracı kullanmak, son derece basittir. Aracını indirin, çalıştırmak için yürütülebilir dosyası üzerine çift tıklayın ve ardından bilgisayarınızdan Windows Defender kaldırmaya başlamak için Uninstall Windows Defender düğmesine tıklayın.

Windows Defender Uninstaller İndir

Windows Defender Uninstaller: PC’den Tamamen Windows Defender Kaldırma” İçin 5 Cevap

  1. sakın indirmeyin pcnize vürüs bulaşıyor bilgilerinizi çalıyorlr benim laptopun kamerasına girmişler görev yöneticisi açık ordan denk geldi

Windows Defender Uninstaller: PC’den Tamamen Windows Defender Kaldırma İçin Yorum Yap