PicPick Portable

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için Taşınabilir Ekran Görüntüsü Alma Programı

4.33/5, Toplam: 3 kişi

Zengin özellikler ile donatılan ücretsiz ekran yakalama, ekran görüntüsü alma ve düzenleme aracı olan PicPick programının taşınabilir Windows sürümüdür. Gideceğiniz her yere yanınızda taşıyarak ihtiyacınız halinde hızlıca kullanabilirsiniz.

Ev kullanıcısı için özel olarak tasarlanmış ve çalışma sırasında mümkün olduğunca fazla esneklik sağlamayı amaçlamaktadır. Hatta Photoshop’ta bulunmayan bazı özellikleri bile içerir. PicPick, kullanımı kolay bir resim editörü olmanın yanı sıra, grafik yakalama seçenekleri ve bazı benzer editörlerin kıskanacağı birtakım kısayol tuşları ve seçenekler de sunuyor.

Tüm bir ekranın, aktif bir pencerenin, kaydırma pencerelerinin ve masaüstünüzün belirli bir bölgesinin ekran görüntüsünü alın. Resimlerinize kolayca efekt ekleyin: gölgeler, çerçeveler, filigranlar, mozaik, hareket bulanıklığı, parlaklık kontrolü ve daha fazlası.

Renk seçici, renk paleti, piksel cetveli, iletki, artı işareti, büyüteç, beyaz tahta dahil olmak üzere grafik tasarım aksesuarlarının çeşitliliği önemli özellikler arasında yer almaktadır. En son Ribbon stili menüsünü içeren yerleşik görüntü düzenleyiciyle metin, ok, şekil ve daha fazlasını görsellerinize ekleyin ve vurgulayın. Denemenizi önereceğimiz oldukça başarılı bir araçtır.

PicPick İndir
Ekran Görüntüsü Yakalama ve Düzenleme Programı

PicPick Portable Hakkında Yazılar

PicPick Portable İçin Yorum Yap