QuickTime

Sponsorlu Bağlantılar
7.7.8
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için Ücretsiz Apple Medya Oynatıcı

2/5, Toplam: 1 kişi

QuickTime, Mac OS ve Windows bilgisayarları için tasarlanmış ücretsiz bir çoklu ortam oynatıdır. Kullanıcılar, QuickTime ile Apple Lossless, Apple Video, H.264 ve diğer pek çok codec bileşenini kullanan çeşitli video formatlarını oynatabilirler. Ücretsizdir ve Türkçe dil desteği ile birlikte geliyor.

QuickTime kullanıcıları, QuickTime’ın destek sağladığı dosyaların oynatılmasına izin veren bir multimedya oynatıcı olan QuickTime Player’ı da indirmektedir.

Apple’dan QuickTime Player ve QuickTime film dosyalarını, (.mov) ses, görüntüler, grafikler ve sanal gerçeklik (VR) filmler de dahil olmak üzere çok sayıda dosya biçiminin oynatılmasına izin vermektedir. Yeni QuickTime Player yalnızca net kalite sunmakla kalmaz, aynı zamanda basit bir arayüzle birlikte kullanıcıya daha kolay bir kullanım imkanı verir. QuickTime Player, sisteminizin bağlantı hızının ne olduğunu otomatik olarak belirler ve sonra elde ettiğiniz bant genişliği miktarı için mümkün olan en yüksek kalite akışını seçer.

Video izlerken herhangi bir nedenle bağlantınızı kaybetmeniz durumunda, QuickTime Player oynatmayı devam ettirmek için otomatik olarak yapılandırılmıştır.

QuickTime İçin Yorum Yap