Windows İçin Ücretsiz En İyi E-Kitap Okuma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Windows bilgisayarlar için mevcut bir sürü e-kitap okuyucuları olmasına rağmen, biz bugün Icecream eBook Reader uygulamasını konuşacağız. Bu e-kitap okuyucu diğerlerine göre ekstra özellikler ve kullanım kolaylığı sunmaktadır. İndir76 ekibi olarak kalitesi, sunduğu özellikler ve ücretsiz olmasından dolayı en iyi e-kitap okuyucu olarak sunmak istiyoruz.

Basitçe söylemek gerekirse, Icecream eBook Reader Windows bilgisayar kullanarak en sevdiğiniz kitapları okumayı sağlayan güzel bir çözümdür. Kullanıcı Arayüzü, desteklenen formatlar, ana özellikleri olarak Icecream eBook Reader programını kontrol edelim.

Kullanıcı Arayüzü

Icecream eBook Reader arayüzü en seveceğiniz bölümlerden birisi olacak. En sevdiğiniz kitapları bulmak çok kolay olacak. Görüntülemeyi değiştirmek için çeşitli stillerde özelleştirme sunuyor. Liste görünümü, ızgara görünümü, tablo görünümü ve kitaplık görünümü arasından geçişler yapabilirsiniz.

icecream-ebook-reader-windows-ekitap-okuyucu

Desteklenen Formatlar

Yaygın EPUB eBook okuyucu olarak bilinmesine rağmen, Icecream eBook Reader çeşitli eBook dosya formatları okumak için kullanılabilir. Bu formatlar şunlardır:

  • .epub
  • .mobi
  • .fb2
  • pdf
  • .cbr
  • .cbz

icecream-ebook-reader-windows-ekitap-okuyucu-1

Bu kolay kullanımlı kitap okuyucuyu kullanarak, hemen hemen her eBook formatında kitap okumak mümkün olacak. Buna ek olarak, nispeten daha düşük bir minimum sistem gereksinimi vardır. 1.33GHz + işlemci, 512MB + RAM ve 30MB minimum depolama alanı üzerinde çalışan bir bilgisayarınız varsa, kolayca Icecream eBook Reader uygulamasını çalıştırabilirsiniz.

Okuma Deneyimi ve Diğer Özellikler

icecream-ebook-reader-windows-ekitap-okuyucu-2

Icecream eBook Reader çeşitli okuma deneyimi sunuyor. Örneğin, kitabın farklı bölümlerini öğrenmek için Contents (İçerik) bölümüne tıklayabilirsiniz. Bu seçeneği tıklarsanız, kitabın belirli bir bölümüne götürür. Benzer şekilde, isteğinize göre tek sütun ve çift sütun görünümü arasında seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda, dikkat dağıtıcı şeylerden kurtulmak için, Icecream eBook Reader tam ekran modu oldukça faydalı olacaktır.

icecream-ebook-reader-windows-ekitap-okuyucu-3

Dondurma eBook Reader İndir

Icecream eBook Reader ücretsiz bir yazılımdır ve Windows 8 ile tamamen uyumludur. Tüm Windows sürümleri uyumludur. Aşağıdaki bağlantı linkinden indirebilirsiniz.

Icecream eBook Reader İndir

Windows İçin Ücretsiz En İyi E-Kitap Okuma Programı İçin Yorum Yap