Windows İçin Ücretsiz En İyi Internet Security ve Antivirüs Programlar

Sponsorlu Bağlantılar

Windows bilgisayarı korumak için yüksek ücretler ödeyip Internet Security veya Antivirüs programlar satın almanıza gerek yoktur. Güvenlik paketleri ile dolu ücretsiz bir çok program mevcuttur. Bizde PC güvenliği için sizlere faydalı olacak en iyi güvenlik yazılımlarını bir araya toplamak istedik. Bazı programları duymamış olabilirsiniz ama işlevsel olarak sizlere faydalı olacak en iyi programları toplamaya çalıştık. Alıştığınız antivirüs yazılımlarını bir kenara bırakın ve yazımızda yer alan programlara bir göz atmanızı ve denemenizi tavsiye ederiz.

Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri için ücretsiz en iyi Internet Security ve antivirüs programları gözden geçirin ve istediğinizi hemen indirin.

Ücretsiz En İyi Internet Security ve Antivirüs Programlar

windows-icin-ucretsiz-en-iyi-internet-security-ve-antivirus-programlar

360 Internet Security

360 Internet Security çoklu antivirüs motorları içerir. Onun üçlü antivirüs motoru tüm çeşitli son kötü amaçlı tehditlere karşı sistemi güvende tutmanıza yardımcı olur.

Çoklu antivirüs motorları yardımı ile gerçek zamanlı koruma sağlar. Ayrıca çevrimiçi gizliliğinizi korumak, internet tarama oturumları korumak için yardımcı olur.

360 Internet Security İndir

Comodo Internet Security

Comodo Internet Security tartışmasız Windows bilgisayarınız için çok katmanlı bir güvenlik sunan mevcut olan en popüler ücretsiz güvenlik paketidir. Bu hackerlara karşı kişisel bilgilerinizi güvende tutmak ve malware ve zararlı yazılımlara karşı güvenlik önlemleri sunmaktadır.

Comodo Internet Security İndir 

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall ZoneAlarm Firewall ve Kaspersky Antivirüs motoru gücünü birleştiriyor. Kaspersky antivirüs ile birlikte bir kombinasyon sağlıyor. ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall özelliklerle dolu ve Windows bilgisayarınızı tam koruma altında tutmak için mükemmeldir.

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall İndir

Outpost Security Suite

Outpost Security Suite Windows bilgisayarınız için güzel bir güvenlik paketidir. Windows için ilk tam fonksiyonlu ücretsiz Internet Security Suite olma özelliğine sahip ve ikinci bir anti-malware motoru, özellikle spyware, adware ve truva atları üzerinde durulmuştur.

Outpost Security Suite Free antivirüs, güvenlik duvarı ve proaktif koruma teknolojileri içerir. Ücretsiz çözüm enfeksiyonları, veri bozulmaları ve bilgisayarınıza izinsiz erişimi engellemek için en son teknikleri kullanır.

Outpost Security Suite İndir

FortiClient Standard

FortiClient Lite kötü amaçlı yazılım / virüs algılama, ebeveyn web kontrolü ve VPN içeren ücretsiz bir uç nokta koruma paketidir. Bu program çok bilinmese de gelişmiş güvenlik seçenekleri ile doludur. Virüs koruması 20’den fazla VB100 ödül almıştır.

Ücretsiz sürümü, Antivirüs / Antispyware motoru, Ebeveyn Kontrolü, SSL ve IPSec VPN istemcileri, Personal Firewall koruması, Saldırı Önleme, Web Filtreleme, Endpoint Uygulama Tespiti, Endpoint İzleme ve Kontrol, WAN Optimizasyonu, Anti-Rootkit koruması, Gerçek zamanlı web koruma, FortiGuard güncelleme hizmetleri Web Filtre Uygulama Tespiti ve Anti-Spam içerir.

FortiClient Standard İndir

Roboscan Internet Security

Roboscan Internet Security, çevrimiçi tehditlere karşı bilgisayarları korumak için bir başka tümleşik güvenlik programıdır. Ücretsiz sürümü antivirüs ve anti-spyware koruması, kişisel güvenlik duvarı, bir sistem koruyucu modülü ve gizlilik koruması içerir. Daha kapsamlı tespit etmek ve tehlikeleri karşı daha iyi koruma sağlamak için BitDefender motoru ve kendi Tera motorunu kullanmaktadır.

Roboscan Internet Security İndir

Windows İçin Ücretsiz En İyi Internet Security ve Antivirüs Programlar İçin Yorum Yap