Windows için Ücretsiz PowerPoint Alternatifi Sunum Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Kingsoft Presentation Free 2013 etkileyici sunum gösterileri ve slayt yapmak için yetkili olan Microsoft PowerPoint sunum programına alternatif olan zengin unsurları ile sunulan ücretsiz bir sunum programıdır. İsterseniz tek başına bir program olarak veya ücretsiz ofis paketi şeklinde indirilebilir.

Bu ücretsiz sunum programı hızlı ve kolayca profesyonel sunumlar oluşturmanıza olanak sağlar ve dinamik slayt özellikleri sayesinde kullanımı kolay geniş bir yelpazede size yol gösterir. Basit bir şekilde gezinti yapabilmeniz için araç çubuğuna ayarlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü yeni başlayanlar için hem de deneyimli kullanıcılar için gelişmiş özellikler sağlamak için uygun hale getirmektedir.

windows-icin-ucretsiz-powerpoint-alternatifi-sunum-programi

Kingsoft Presentation 2013 ile estetik slaytlar oluşturmak ve sunumlar için ekstra dinamikleri eklemek kolaydır. Sunumların yavaşlamaması için ve sorun yaşanmaması için Flash desteği ile Kingsoft Presentation 2013 sunumların sorunsuz bir şekilde akışına izin verir.

windows-icin-ucretsiz-powerpoint-alternatifi-sunum-programi

Genişletilmiş modu ile çift ekran üzerinde aynı anda iki ayrı monitörde slaytları görüntüleyebilirsiniz ve böylece daha rahat bir şekilde sunum slaytları gösterebilirsiniz. Kullanımı kolay ve kaydetmek için CD formatında slaytlara dönüştürebilirsiniz. CD formatında slaytları Kingsoft Sunum programının yüklü olmadığı Bilgisayarda çalınabilir. Arka plan sesi, farklı animasyon efektleri ve daha fazlası harika slayt oluşturmak için yardımcı olacak.

Kingsoft Tanıtım Free 2013

Windows için Ücretsiz PowerPoint Alternatifi Sunum Programı İçin Yorum Yap