Windows İçin Ücretsiz Skype Video ve Ses Kaydedici Program

Sponsorlu Bağlantılar

Görüntülü konuşma, sesli mesaj gönderme, telefon aramaları, mesajlaşma ve diğer bir çok sohbet özelliklerini içinde barındıran ve en yaygın olarak kullanılan Skype için video ve sesli görüşmeleri kaydetmenize yardımcı olacak ücretsiz bir araç mevcuttur. TalkHelper Free Skype Recorder adındaki bu program Skype görüntülü ve sesli aramaları kaydetmek ve bilgisayarınıza AVI ve MP3 ya da WAV dosyaları olarak kaydetmenizi sağlar.

Programı nasıl kullanacağız diye dert etmeyin. Program sorunsuz bir şekilde Skype ile entegre olacaktır.

skype-icin-ucretsiz-video-ve-ses-kaydedici-program

Program eklenti olarak Skype programına dahil olacaktır. Bir sesli arama ve görüntülü arama yaptığınız zaman otomatik olarak kaydetmeye başlayacaktır. Kayıt yerini, formatını vde diğer ayarları değiştirmek için program ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Skype İndir
Mesajlaşma, Sesli ve Görüntülü Konuşma Programı

Kayıtların kalitesi nasıl olacak diye düşünmeyin. Yüksek kalitede video ve ses kaydı sunuyor. Skype için TalkHelper video kaydedici ile, sorunsuz ve profesyonel XviD codec ile AVI dosyaları olarak Skype video aramaları kayıt edebilirsiniz. TalkHelper diğer Skype kaydedicilerin aksine, video görüşmeleri normal bir pencere, tam ekran ya da bir floatting pencerede olursa olsun kaydeder. Skype sesli görüşmeler, desteklenen stereo ya da mono seçeneği ile MP3 ya da WAV formatında kaydedilebilir.

TalkHelper-skype-video-ses-kaydedici

Görüşmelerin yanı sıra video ve sesli mesajları kaydetmeyi de sağlar. Windows sistemlerinde Skype‘ın en son sürümün yanı sıra tüm diğer Skype sürümleri ile çalışır.

TalkHelper Free Skype Recorder İndir
Skype İçin Ücretsiz Video ve Ses Kaydedici

Windows İçin Ücretsiz Skype Video ve Ses Kaydedici Program İçin Yorum Yap