Windows Kamera

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 için kamera uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Windows Kamera,  Windows 10 ve Windows 10 Mobile cihazlarda kullanabileceğiniz ücretsiz kamera uygulamasıdır. Kolay ve hızlı bir şekilde bilgisayardan fotoğraf çekmek isteyenler için güzel bir yardımcı uygulamadır.

Uygulamayı Windows Mağaza üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bilgisayar ve Windows Phone telefonunuzun kamerasına farklı hava katacaktır. Normal kamera uygulamasına ek bir çok özellikler sunar. Farklı çekim modları ve özellikler ile daha güzel fotoğraf çekmek mümkün olacak. Otomatik olarak mükemmel fotoğraflar çekmek için kadrajınızı ayarlayıp fotoğrafınızı çekmeniz yeterli. Aynı mükemmel kamera deneyimi, tüm Windows 10 bilgisayarlar, tabletler ve telefonlar için geçerlidir.

Windows Kamera uygulaması ile canlı fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Hareketsiz görüntüler, hareketli gif görüntüler gibi hareket edecektir. HDR ve 4K çekim vardır. Uygulamanın en dikkat çekici özelliklerinden biri de video çekimi yaptıktan sonra ayarlanabilir hız ölçeğine sahip yavaş video çekim imkanı sunar. Video sabitleme özelliği sayesinde düzgün ve kaliteli video kaydı yapmak mümkündür.

4K görüntü yakalama özelliği, videodan sabit görüntüler kaydetmenize imkan tanır. Videodan fotoğraf almak isteyenler için kullanışlı bir özelliktir. Seri fotoğraf çekim özelliği ile deklanşöre basılı tutarak arka arkaya fotoğraf çekebilirsiniz. Windows Kamera uygulaması ayrıca diğer fotoğraf çekme uygulamalarında kullanmak için lensler sunuyor.

Windows Kamera İçin Yorum Yap