Windows Live Tuner

Sponsorlu Bağlantılar
4.0
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Live Tuner: Bilgisayar Performansını Artırma Programı

Windows Live Tuner, Windows bilgisayarı hızlandırmak için gerekli sistem araçları içeren ücretsiz bilgisayar hızlandırma programıdır. Bilgisayar üzerinde tam bir optimizasyon sağlayan sistem performansını artırmayı sağlar.

Uygulanan ana optimizasyonlar , kapatma süresi ve masaüstü oturumu grafikleri azaltarak , XP güvenlik için autorun devre dışı bırakma, SSD ince ayarları gibi optimizasyon seçenekleri içerir. Uygulanan CPU optimizasyonlar, CPU hızı ve çekirdek bağlı optimizasyonlar sağlar.

Bellek yönetim mekanizması, çağrı ve önbelleğe alma iyileştirilmesi sağlar. Uygulanan bellek optimizasyonları bellek boyutuna bağlıdır.

Multimedya, ağ, öncelik yönetimi ve bazı uygulama özel ayarları gibi belirli uygulama için sistem performansını geliştirebilirsiniz.

Windows Live Tuner Intel CPU ve AMD CPU işlemcileri ile gayet iyi çalışıyor. Program, sistem performansını artırmak için en doğru ayarlamaları yapıyor. Bu da, bilgisayarı hızlandırmak için en doğru seçenekleri sunacaktır.

Windows Live Tuner programı sadece Masaüstü için değil, Laptop ve Android telefon ve Android Tablet performansını artırmak için seçenekler sunuyor.

Windows Live Tuner Hakkında Yazılar

Windows Live Tuner İçin Yorum Yap