Windows Live Tuner: Ücretsiz Hızlı Windows Hızlandırma Aracı

Sponsorlu Bağlantılar

Windows işletim sistemi ile ilgili en iyi şeylerden biri, diğer işletim sistemlerinin aksine, ücretsiz özelleştirme ve ince ayar sunan araçların bol olmasıdır. Performans artırmak için Windows işletim sistemini ayarlama söz konusu olduğunda, elle PC hızlandırmak için yapabileceğiniz birkaç şey vardır.

Eğer elle Windows bilgisayarı optimize etmek istiyorsanız, ileri düzeyde bilmenize gerek yoktur. Kolayca görsel efektleri kapatarak istenmeyen özellikleri devre dışı bırakarak, hizmetleri durdurma ve gereksiz başlangıç programları devre dışı bırakarak Windows’u hızlandırabilirsiniz.

Ücretsiz bilgisayarı hızlandırma programı

Hiç uğraşmadan, yardımcı programlar sayesinde Windows hızlandırmak istiyorsanız pek çok program vardır. Windows’u hızlandırmak için basit ama güçlü bir araç arıyorsanız, OS X Mavericks Transformation Pack ve UXTheme Multi-Patcher geliştirici tarafından sunulan Windows Live Tuner ücretsiz bir araç var.

Windows Live Tuner indir-pc hizlandirma programi

Geliştirici göre, bu, Solid State Drive için optimizasyonlar içerir, XP autorun devre dışı bırakır, kapatma süresini azaltır, işlemci optimizasyonları içerir, bellek optimizasyonları, kayıt optimizasyonlar, ve ayrıca uygulama iyileştirmeleri içerir.

Acemi kullanıcı olsanız bile Windows Live Tuner ile Windows bilgisayarınızı hızlandırmak, kolay bir iştir. Windows Live Tuner programı indirin ve açlıştırın, cihazınızı sonra, optimizasyon seçeneklerinden birini seçin (masaüstü, dizüstü veya tablet) ve Optimize düğmesine tıklayın.

Windows Live Tuner şu anda Beta aşamasında olduğunu lütfen unutmayın. Bu aracı çalıştırmadan önce geri yükleme noktası oluşturmanızı tavsiye ederiz.

Not: Tarayıcı ana sayfa değişikliğini önlemek için kurulum yaparken “Set Windows X’s Live As default homepage” seçeneği iptal etmeyi unutmayın.

Windows Live Tuner: Ücretsiz Hızlı Windows Hızlandırma Aracı” İçin Bir Cevap

Windows Live Tuner: Ücretsiz Hızlı Windows Hızlandırma Aracı İçin Yorum Yap