Windows Movie Maker

Sponsorlu Bağlantılar
2016
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Movie Maker: Slayt/Film Hazırlama ve Düzenleme Programı

4.13/5, Toplam: 30 kişi

Windows Movie Maker 2016 varsayılan film formatı olarak kaydedilebilir kaliteli bir çıktı sağlayan, geçiş efektleri ve anlatım eklemek için izin veren film dosyaları için düzenleme ve oluşturma yapmayı sağlayan Windows işletim sistemine dahil ücretsiz ve Türkçe slayt gösterisi hazırlama programıdır. Ayrıca gerçekten iyi video dosyaları oluşturmak ve düzenlemek için kolaylaştırılmış basit arayüz sunuyor.

Microsoft Windows Movie Maker Windows işletim sistemi üzerinde çalışan bilgisayar cihazları için tasarlanmış ücretsiz bir video hazırlama ve düzenleme yazılımıdır.

Windows Movie Maker filmler oluşturmak, düzenlemek, derlemek ve paylaşmak için izin verir. Video düzenleme penceresinden erişilebilir geçişler ve özel efektler ekleyerek profesyonel rötuşlar uygulayabilirsiniz. Video dosyalarını program arayüzüne sürükleyip bırakarak kolay ve hızlı bir şekilde slayt ve sunum hazırlamanızı sağlar. Hazırladığınız video ve filmleri internet üzerinden paylaşabilir veya televizyonda izlemek için DVD’ye çevirebilirsiniz.

Windows Movie Maker 2016 tam anlamı ile bir film editörüdür. Filmleri veya videoları bölme, birleştirme gibi video düzenleme imkanı sunuyor. Windows Movie Maker 2016 sürümü Windows 7, Windows 8 Windows 8.1 ve Windows 10 ile uyumludur.

Windows Movie Maker” İçin 4 Cevap

    1. Programı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Programı açarken karşınıza çıkan seçeneklerden “Later” seçeneğini tıklayın programı kullanmaya devam edeceksiniz. Program İngilizce olarak indiriliyor ve Türkçe dil dosyası ile Türkçe yapıp kullanabilirsiniz.

Windows Movie Maker İçin Yorum Yap