Windows Movie Maker XP

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

XP ve Vista için Slayt/Film Hazırlama ve Düzenleme Programı

1.86/5, Toplam: 7 kişi

Windows Movie Maker ile, fotoğraflarınızı ve videolarınızı cilalanmış filmlere hızlıca dönüştürebilirsiniz. Hikayenizi anlatmaya yardımcı olmak için özel efektler, geçişler, ses ve altyazı ekle. Filmi arkadaşlarınızla ve ailenle paylaşın. Windows Movie Maker 2016, en son Windows 7, Windows 8, Windows 10 için tasarlanmış, kullanımı kolay ve güçlü bir video oluşturma / düzenleme yazılımıdır. Ayrıca Windows Xp ve Vista için de çalışır. Efektler, geçişler, başlıklar, ses parçaları, zaman çizelgesi anlatımı ve “Otomatik Film” gibi özellikleri içerir. Yeni efektler ve geçişler yapılabilir ve mevcut efektler XML kodu kullanılarak değiştirilebilir.

Windows Movie Maker filmler oluşturmak, düzenlemek, derlemek ve paylaşmak için izin verir. Video düzenleme penceresinden erişilebilir geçişler ve özel efektler ekleyerek profesyonel rötuşlar uygulayabilirsiniz. Video dosyalarını program arayüzüne sürükleyip bırakarak kolay ve hızlı bir şekilde slayt ve sunum hazırlamanızı sağlar. Hazırladığınız video ve filmleri internet üzerinden paylaşabilir veya televizyonda izlemek için DVD’ye çevirebilirsiniz.

Programı ayrıca Türkçe olarak kullanmak için aşağıdaki dil dosyasını indirmeniz gerekmektedir. Böylece İngilizce olan programı Türkçe olarak kullanabileceksiniz.

Windows Movie Maker XP İçin Yorum Yap