Windows PC, Android, iOS İçin Polaris Office Ücretsiz Ofis Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Sürekli olarak belgeler üzerinde çalışmanız gerekiyor ve bilgisayarı sürekli olarak yanımızda taşımak zorundaysanız bu yazımız tam sizin için olacaktır. Belgelerinizi bulut depolama hizmetleri üzerinde saklasanız bile görüntülemek ve düzenlemek için bir cihaza ihtiyacınız olacak. Microsoft Word belgesi, Excel sayfası, PowerPoint (PPT) sunumları görüntülemek ve düzenlemek için Microsoft Office paketine sahip olmanız da gerekmez.

Herhangi bir ücret ödemeden bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarınız için MS Office alternatifi ücretsiz bir Ofis programından bahsetmek istiyoruz. Polaris Office Free olarak bilinen yazılım tam da bu iş için ideal bir programdır. Windows PC, Android telefon ve tablet, iPhone ve iPad cihazlarınız için iyi bir ofis programıdır. Bu yazımızda bu program ile ilgili biraz inceleme yapmak istedik. Sabırlı olun, indirme bağlantılarını yazımızın altından bulacaksınız.

Polaris Office Free: Ücretsiz Ofis Alternatifi Programı

windows-pc-android-ios-icin-polaris-office-ucretsiz-ofis-programi

Polaris Office Infraware Inc tarafından geliştirilen bir ofis hizmetidir. Herhangi bir cihazdan Microsoft Word, Excel, PowerPoint Sunumlar ve hatta PDF ve Metin belgeleri, açmak, kaydetmek ve düzenlemek için imkan sağlayan bulut tabanlı bir hizmettir.

Polaris Office Free Özellikleri

  • Polaris Office son sürümü, basit, temiz ve kolay kullanım sunan bir tasarıma sahiptir.
  • Polaris Drive ile her yerden ve her cihazdan Polaris Office bulut depolama hizmetine erişebilirsiniz.
  • Polaris Drive belgeleri ve dosyaları paylaşmak, yüklemek ve indirmek son derece kolay ve basittir.
  • Polaris Office, Google Drive, DropBox, onedrive ve Box gibi diğer bulutlar hizmetleri ile mevcut belgeleri senkronize etmenizi sağlar.
  • Cihazınızda Polaris Office yüklü olmasa bile herhangi bir belge, sayfa, slayt veya PDF açabilirsiniz.
  • Polaris Drive üzerinde yüklenmiş belge / dosya araması yapabilirsiniz.
  • Sadece basit bir tıklama ile son derece kolay bir şekilde dosyaları paylaşabilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda e-posta olsa bile paylaşılabilen bir bağlantı oluşturur.
  • Polaris Office, herhangi bir platformdan herhangi bir cihazdan belgenizi ve dosyaları inceleme ve düzenleme özgürlüğü verir; Windows, Android ya da Apple olmak üzere.

Polaris Office Free İndirmek İçin;

Önce Polaris Office ile kaydolmanız gerekiyor. Google+ veya Facebook hesabı veya e-posta kimliği ile kayıt olabilirsiniz.

windows-pc-android-ve-ios-icin-polaris-office-ucretsiz-ofis-programi

Şimdi her iki web bağlantısından veya bilgisayarınızda yüklü yazılımdan giriş yapabilirsiniz. Polaris Office programını özellikle Android ve iOS cihazlara yükleyeceğiniz zaman WiFi bağlantısı ile indirmeyi tavsiye ederiz.

Windows bilgisayardan giriş yaptıktan sonra aşağıdaki web uygulamasını göreceksiniz:

windows-pc-android-ve-ios-icin-polaris-office-ucretsiz-ofis-programi-1

Android ve iOS cihazlara yüklemek daha kolay olacaktır. Ayrıca Polaris Drive’dan söz etmek istiyorum. Polaris Office bulut hizmetine yükleyeceğiniz dosyalar Polaris Drive üzerinde yükleme zamanına göre birbiri ardınca sıralanmıştır. Bu belgelerden herhangi birini açtığınızda aşağıdaki gibi görünür;

windows-pc-android-ve-ios-icin-polaris-office-ucretsiz-ofis-programi-2

Yeni bir dosya yüklemek için, sağ alt köşede ‘+’ butonuna tıklayın.

Bilgisayarınızda mevcut bir PPT, Excel sayfası veya Word belgesini yüklemek için, ‘P’, ‘X’ ya da ‘W’ tuşları sırasıyla tıklayın. Ayrıca ilk buton olan ‘Şablon’ butonuna tıklayarak Polaris Office kullanarak bir belge oluşturabilirsiniz. Bir Word belgesi, bir Excel sayfası veya bir sunum oluşturmak için çeşitli hazır kullanımlı şablonlar görebilirsiniz.

windows-pc-android-ve-ios-icin-polaris-office-ucretsiz-ofis-programi-3

Temelde, Microsoft Office Suite bilgisayarınızda yüklü kalmadan tüm Ofis dosyalarını oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Microsoft Office gibi tüm özelliklere sahip değil elbet. Ama hemen hemen ihtiyaç duyacağınız tüm özellikler mevcuttur. Bir belge, sayfa veya sunum düzenleme oldukça kolaydır.

Temel ücretsiz plan sizlere neler kazandıracak;

Polaris Office temel planı ücretsizdir. Polaris Drive depolama alanın 60MB veri yükleyebilirsiniz. Ancak, belgeleri ve dosyaları sınırsız görüntüleme imkanı sunuyor. Temel planda 1 Windows PC (veya Mac), 1 tablet ve 1 akıllı telefon da dahil olmak üzere 3 cihaz bağlayabilirsiniz. Google Drive, Onedrive, Dropbox, Box, SugarSync, iCloud, WebDav, Amazon Cloud Drive gibi birçok bulut hizmetleri ile bağlantı yapmak mümkündür, ancak cihazın uyumluluğuna bağlı olarak. Temel plan ile, Akıllı Çalışma hizmetinden sınırlı özellikler olsun, Microsoft Office, Metin belgeleri düzenleme, cihazlar arası belge senkronizasyonu, yerel ve bulut hizmetlerine dosya kaydetme. Diğer özellikler ücretli planlarda mevcuttur.

Windows, Android ve iOS cihazlardan belgeleri görüntüleme ve düzenlemek mümkündür. Ancak Mac kullanıcı sadece dosya senkronizasyonuna izin veriyor. Yani anlayacağınız Mac bilgisayar kullanıyorsanız bu program ile Ofis dosyaları ve diğer belgeleri düzenleyemezsiniz.

Polaris Office İndir

Polaris Office programını indirmeniz için Windows, Android ve iOS cihazlara uyumlu sürümleri aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Polaris Office İndir (Windows)(Android)(iOS)

Windows PC, Android, iOS İçin Polaris Office Ücretsiz Ofis Programı İçin Yorum Yap